şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bir ülke düşünün ki iddaa'nın 10 senelik ihalesi için finale inteltek-turkcell konsorsiyum ve demirören-scientific games kalıyor.

  demirören grubu'nun sahibi kim? yıldırım demirören. yıldırım demirören kim? türkiye futbol federasyonu başkanı.

  yani ihaleyi demirören grubu kazanırsa tff başkanı'nın bahis oynattığı bir spor toto süper lig izleyeceğiz.

  bir an için 'afrika'daki kabilelerinden bir farkımız var mı?' diye düşündüm ama orada bile böyle şaibeye müsait bir ortam hazırlanmıyordur.

  adam milliyet ve vatan'a sahipken hükümet desteğiyle türk basınının amiral gemisi doğan grubu'nu da bünyesine kattı. tff başkanı oldu. şimdi de iddaa ihalesini kovalıyor. eğer muz cumhuriyetinden çok da bir farkımız yok ise ülkenin anahtarını da sayın demirören'e teslim edelim beyler?

  tekliften ve ayrıntılardan şöyle bahsetmişler: link
 • banama republic'te siradan bir gun
 • ihaleyi alamayacağı için çok da önemli olmayan olay. bunların yiyecekleri pastanın dilimleri bölüşülmüştür. bu dilim de turkcell’e ait. zaten ihaleyi onlar aldı ama tek şirket girdiği için rekabet olmadığı gerekçesiyle ihale iptal edildi. şimdi rekabet oldu. dostlar alışverişte görsün hesabı.
 • bizim insanimizin her seye sahip olma, her seyi kontrol etme istegine sasirmayi birakali cok olmustu ama hala bazen yuh ya diyor insan. bu her konuda boyleydi zaten ama bari spor’u rahat birakin. ulkede insanlar zaten huzurlu degil. buyuk bir cogunlugunun tutugundugu tek dal zaten cok da duzgun olmayan ulke sporuyken insanlar hepten cildiracak.
 • siz hala yaşanan herhangi bir şeye şaşırıyor musunuz?
  tanım: ülkede yaşanan sıradan bir olay.