şükela:  tümü | bugün
  • hoş bir iddia.
    düşündüğünüzden daha temelli uzunca bir flood.

https://twitter.com/…iba/status/1035843329550966785

özet geçmek gerekirse; fenerbahçe veya beşiktaş, avrupa maçları yaparken hiçbir şekilde fikstür, avrupa maçlarına göre ayarlanmazken iş galatasaray'a geldiğinde yıllardır fikstür galatasaray'ın şampiyonlar ligi/uefa fikstürüne göre ayarlanıyor.

detaylar floodda valla. uğraştırmayın okuyun.
    kafanıza yatmıyorsa gelin burada açıklayın, okumadan mal mal yorum yapmayın.
  • bilindiği üzere uefa, lig fikstürleri çekilmeden önce federasyonlara avrupa maçı, milli ara takvimlerini gönderir. federasyonlar da buna göre fikstür düzenlemesi yaparlar. burada inanılması güç bir durum ortaya çıkıyor. galatasaray ucl maçlarından önceki tüm lig maçlarını kendi evinde oynuyor. bunun öyle tesadüf deyip geçilemeyecek bir konu olduğunu;
    2013-2014: 6 maçta kendi evinde
    2014-2015: 6 maçta kendi evinde
    2015-2016: 6 maçta kendi evinde oynamasından anlıyoruz. yani galatasaray ucl maçlarından önceki 24 maçın tamamını kendi evinde oynuyor. gs, kendi evinde oynadıktan sonra rahat dinlenme fırsatı bularak ucl maçlarına çıkıyor. 2012- 2013 sezonda ise gs ucl maçlarının ardından hiçbir derbiye çıkmamış. beşiktaş ve fenerbahçe de ise durum tamamen farklı. fenerbahçe'nin bu sezon oynayacagı avrupa maçlarının öncesinde ve sonrasında bjk, gs, ts, başakşehir maçları var. bunun tesadüf olduğuna inanalım mı?
    kaynak ve flood sahibi, o maçlar: 1, 2, 3, 4
    edit: özelden 30'u aşkın küfür içerikli mesaj aldım. içinde fikrini belirtenlerin sayısı bir elin parmağını geçmez. girdide herhangi bir hakaret veya itham yok. buna rağmen saldırıyı anlamış değilim. konu üzerine fikir belirtip tartışmaya açmak isterken kalitesizlik örneği gösterip tinerci, ağlak, kuşlar demek suçluluk belirtisidir. bilgiye aç olalım, küfre değil. yoksa hepimiz küfürbazız.
    edit 2: başlığı ben açmıştım. diğer yazardan haberim yoktu. modlar tarafından o entry öne alınmış. anlamış değilim.
  • beşiktaş o kadar büyük bir kulüp ki, uefa ve tff işi gücü bırakıp nasıl beşiktaş'a komplo kurarız, nasıl bu adamların önünü keseriz de dünya futbolunu tekellerine almazlar diye gece gündüz mesai yapıyor yıllardır.

jenerasyonlar boyunca süren excess tiner usage dna'yı mutasyona uğratmış artık, o kafaya çekmeden geliyor taraftar en ufak olası mağduriyet durumunda.
  • şaşırdık mı tabii ki hayır. bir de beşiktaşın kaç derbidir verilmeyen penaltılarını gözünüzün önüne getirin sonra da google a kaç maçtır penaltı kullanmamış diye ekleyin.. türkiye de spor dahil herşey bir dalavere sistemiyle yürüyor..
  • (bkz: #80854440)
  • haklı iddia
    90'da negredo atmadan hemen önce çekilmiş kuralardır.
  • ilginç olan başka bir şey daha söyleyeyim:

biz uefa maçı oynadıktan sonra pazar günü antalyaspor ile maç yaptık. galatasaray ise alanyaspor ile pazartesi maç yaptı.

daha önce defalarca gündeme gelmiş bir konuda hala tff'nin açıkça galatasarayı nasıl kolladığını buradan bile görebilirsiniz...

https://twitter.com/…lqqq/status/991060840995540992

edit: 3 tane mesaj geldi perşembe gene maçınız vardı diye. yahu mesele o değil gardaşşşşş. mesele sizin pazartesi oynamanız!

nato mermer nato kafa. hepsi böyle bunların.

(bkz: 19 ağustos 2018 donk'a verilmeyen kırmızı kart)
  • şaşırtmayan olay.

sırf twiti atan kişi bjkli diye "tiner yeaa ahaha" diyen dangalaklar olacaktır. açıkçası ben de ilk twiti okumadan önce o önyargıyla yaklaşmıştım fakat adam belgelerle konuşmuş hacı abi.
  • inanmayalım diyenler bu yılların fikstürlerini şuracıkta yazar mı? çürütün o zaman, bir şey biliyorsanız bizi de yeşillendirin.