şükela:  tümü | bugün
 • beşiktaş şampiyonlar ligi'nde bir üst tura çıkarsa, türkiye ülke puanında belçika'nın üzerine çıkacak ve önümüzdeki sezon hiçbir türk takımı ön eleme oynamayacakken benfica, başakşehir, fenerbahçe ve dinamo kiev maçlarının fikstüründe cumartesi yerine maçı pazara versen tff'ye yararı mı olur zararı mı?

  hepimize haktır. türk takımlarına avrupa'da avantaj sağlamayalım ki ön elemelerde sürünmeye devam edelim. hepimize haktır. çünkü bunu bugün beşiktaş'a yarın galatasaray'a sonra da fener'e yapacağız. bu iş böyle sürüp gidecek.

  çünkü aklımızı perdeleyen çok büyük duygularımız var bizim.

  tanım: renkli furyanın beşiktaş'ın fikstür isteğiyle dalga geçme hali. ne garip ki, aynı serzenişi şampiyonlar ligi'nde oynayan her takımın yönetimi ve oyuncuları daha önce yapmışlardır. renk ayrımı olmadan.
 • ayarlamasın, sonra senelerce ülke puanına ne katkı yaptınız diye kafa sikmeyin yeter ki.

  yukarıda da renkdaşım yazmış, eğer turu geçersek seneye kimse ön eleme oynamayacak yani sezona gümbür gümbür başlayıp mart ayı dili dışarıda gezmeyecek

  kısa vadeli hesapların adamısınız. ertelemesin, ayarlamasın tff fikstürü. bu arada bunu sadece bizim için değil fener için de yapsa keşke zira onlar da avrupa liginde gayet güzel gidiyorlar.
 • besiktas tffden boyle bir istek istedi de olmadiysa, ben de sayarim bu tffye. fakat kulupteki idari menejerlerin ne is yaptığıni cozemedim