şükela:  tümü | bugün
 • türkiye'nin kenetlenmeye en fazla ihtiyaç duyduğu bugünlerde türkiye gençlik birliği'nin 19 mayıs'ın 100. yılında istanbul beşiktaş'ta düzenlediği yürüyüş. türkiye'nin her yerinden otobüslerin kaldırılacağı, en az 100 bin gencin yürüyeceği büyük bir etkinlik. gençler aynı zamanda emperyalizme karşı da mesaj gönderecek.

  tgb 19 mayıs çağrı videosu

  sadece yürüyüşle değil, şölenle de kutlayacaklar 19 mayıs'ı. küçükçiftlik'te düzenlenecek olan şölende kurtalan ekspres, ayna, ogün sanlısoy gibi büyük sanatçılar sahne alacak.

  bilet almak isteyenler için.

  türkiye'nin ekonomik krizde olduğu açık. ayrıca doğu akdeniz ve pkk, fetö terörü tarafından da tehdit edildiği ortada. bu yürüyüşle tüm bunlara karşı da milletçe cevap verilebilir. bence sadece istanbullular değil tüm türkiye'den yoğun katılım olmalı.

  illerden kaldırılacak otobüsler için iletişim numaralarına buradan ulaşabilirsiniz.

  etkinlik için ayrıntılı bilgi ve katılım için kurumsal siteyi inceleyebilirsiniz.
 • tgb mi... ülkü ocaklarından sonra ülkedeki en boş oluşum bunlar.
 • seçime kadar yapılacak her türlü gösteri toplantı vb aktiviteler provakasyona açık olabilir. dikkat etmekte fayda var. biz buradan uyarımızı yapalım.

  https://youtu.be/t2dz79go29i

  edit : video dakika 12.12 de tarihi 19 mayıs olarak vermiş. dikkat
 • osmanlı ocakları ile beraber pek güzel (!) kardeşlik sloganlarının çığrılacağı yürüyüş olacaktır kanımca. cumhur ittifakı'nı (nam-ı diğer üçüncü milliyetçi cephe hükümeti) oluşturan partilerin gençlik kollarının da katılımıyla daha da renklenecektir.
 • bilgisayar başında g*t büyüten ekşicilerin dudak büktüğü, burun kıvırdığı yürüyüş ve şölen. bu yazarların maaşları peşin yatar, tgb vb. anti emperyalist kurumlara saldırıları üzerinden pirim alırlar. patronlarına entrylerini gösterip "nasıl güzel çakmış mıyım" diye başlarını okşatırlar.

  5 ay önce de kast ajanstan devşirme iyi parti gençlik kollarını övmekle meşgullerdi. iyi gençlik'in ömrü, başından kalkmadıkları cs:go kadar sürmedi...

  bu adamlar 1919'da yaşasaydı aynı yorumu samsun'a çıkan mustafa kemal için yapacaklardı ki o dönemde bunların ataları aynısını yaptı zaten. istanbul basını manşet manşet mustafa kemal'i kötü gösteren tasvirler, iftiralar, yalanlar yazıyordu.

  ingiliz muhibi yazarlar, günümüze kadar ulaştığı gibi atatürk'e "ingiliz uşağı" diye iftira atmaktan geri durmuyordu. o gemi samsun'a çıktı ve istanbul'a döndüğünde kuvay-ı inzibatiye ingiliz gemileriyle birlikte kaçtı.

  bugün bu eyleme çamur atanlar da 6. filoya binip kaçacaklar. biz yolumuza bakalım. yürüyelim arkadaşlar. karamsarlara inat, bu milletten bir şey olmazcılara inat, türkiye bitti, mahvolduk diyenlere inat, cumhuriyet'i yaşatmak, "atatürk gibi yapmak" için yürüyelim.