şükela:  tümü | bugün
 • 2007 nba draftının üst sıralarına aday bir kısa forvet. 1988 doğumlu ve 2.03 boyundaki georgia tech öğrencisi üst düzeyde şut yeteneği ve hızlı ayakları sayesinde karşısındaki savunmacıyı kolayca altedebiliyor. nba'e gelene kadar kendisini fizik olarak biraz daha geliştirirse nba'in kalburüstü oyuncuları arasına girmesi olası.
 • 21 haziran 1988 doğumlu georgia tech kısa forveti. harika atlet ve potansiyeli çok yüksek. solak olmasının yanında boyunun kısa forvet pozisyonu için ideal olması onu savunması zor bir oyuncu yapıyor.
 • elton brand'in sixers'a katılmasıyla beraber takımın doğu yarı finaline gideceği tahmin ediliyor. brand ve dalembert ikilisinden oluşan iyi bir pota altı ikilisi, miller gibi orta üstü bir oyun kurucu, iguodala gibi bir yıldız adayı ve kayıp olduğu hatta takımın zaafı olduğu düşünülen son halka. zaafı diyorum zira sixers üçlük atamadığı için rakipler içeriye gömülüyor, böylece ai ve brand'in etkisi azalıyor. geçen senenin sonunda gösterdiği performasın üstüne koyan bir young şu anda takımın sayı lideri. iyi üçlük atıyor, iyi bir atlet olduğu için potaya yüklenebiliyor, hızlı hücumlarda alternatif oluyor. sixers'ın zaafı gibi gözüken pozisyonun hakkını fazlasıyla veriyor. sezona kötü başlayan sixers zamanla düzelecektir. young ise böyle giderse ki gitmemesi için bir neden yok muhtemelen sezonun en çok gelişme gösteren oyuncusu ödülünün kuvvetli adaylarından biri olacak.
 • bu geceki * maçın ilk yarısını benchten gelip 11 dakikada 17 sayı 6 ribaund 1 asist 1 top çalma ve 3 blokla tamamlamıştır. iyi bir basketbol takipçisi değilim ama ben böyle istatistiklere pek rastlamıyorum. takibe aldım kendisini.
 • brooklyn nets 20. sıra ve gelecekten bir 2. tur draft hakkı alırken thaddeus young, ındiana pacers'a gitti. ındiana için başarılı bir takas olmuş.
 • ismini söylemesi çok zevkli olan basketbolcu.

  şöyle ki, "thediüus yang"*
 • kendisi hakkinda yapilan tweet'in altindaki yorum yarmistir.

  ı was just discussing the 13.5/5.9/1.4/49%/30%3poimt club with my boys the other day

  amerikalilarin istatisgini bokunu cikarmalarinin bir diger ozeti.

hesabın var mı? giriş yap