şükela:  tümü | bugün
  • gercek ismi berke demir olan e-spor erbabı kardesimizdir. league of legends oyununda aces hıgh takımının solo top oyuncusu. şahsi fikrim türkiye de açık ara en iyi solo top oyuncusu yönündedir. surekli kendi deyimiyle "yargı dağıtmak" eylemini gerçekleştirir. çok sevilir. türkiye de lcs seviyesinde oynayan solo top oyuncusudur.
  • börke olarak da bilinnen beşiktaş e-spor takımının solo top oyuncusu.

imza şampiyonu riven olsa da resmi maçlardaki rumble oyunu efsanedir.
  • beşiktaş e-spor takımının kaptanı ve -bence- en iyi oyuncusu. hatta türkiyenin en iyi solo-top oyuncusu.

msi'da takımdan en az desteği alan oyuncu olmasına rağmen bir şekilde ayakta kalmayı başladı. ama mid-jungle yetersizliğimiz yüzünden o da araya kaynadı.

ps: çare revolta, çare naru.
  • beşiktaş e-spor takımının sözleşmeli solo top oyuncusu aynı zamanda sabancı üniversitesi endüstri mühendisliği bölümü öğrencisidir.hatta kendisi bence türkiye'nin açık ara en iyi solo top oyuncusudur.yaptığı streamlerde çocuğun mütevazı ve doğal tavrını tamamiyle farkedebilirsiniz.
    tekli dereceli sıralarda oynadığı şampiyonları kısaca şöyle özetleyebilirim.(bkz: riven) (bkz: hecarim) (bkz: rengar) (bkz: irelia)
    gurt ile olan yakın diyaloglarını ve streamlerini çok özlüyoruz.
  • geçen sene beşiktaşı bu sene de supermassive i taşıyan adam
  • team turquality, aces high ve en son geçen sene beşiktaş'ta oynamış e-sporcu. gözlemlediğim kadarıyla, sık sık yaptığı yayınların da etkisi var sanırım, çok seviliyor. bu sene supermassive takımında kaptan, hatta tam anlamıyla bir kaptan olduğunu ispatlıyor. şu sıralar takımıyla wild card'da yarışıyor. turnuvayı ekko'suyla coşturdu geçen günlerde. oyun tarzını çok seviyorum, oynarken çok sakin ve kontrollü görünüyor. supermassive ile birlikte çok daha iyi yerlere geleceğini düşünüyorum. ben de supermassive takımını destekliyorum ama itiraf etmem gerekirse thaldrin nereye o takımı desteklerim diye düşünmeden de edemiyorum.
  • türk lol camiasında ender görülen düzgün karakterli ve sempatik oyunculardan(bir diğeri de kankası emekli oyuncu, şimdilerde yayıncılık yapan theokoles). twitch yayınları da eğlenceli ve öğreticidir. 1907 fenerbahçe'de oynadığı için de ayrı bir sempati beslerim berke'ye, yolu açık olsun.
  • sempatiklik ve karakter dışında bir numarası kalmamış oyuncu. kendi liginde bile en iyi 4 toplanerdan biri değil.
  • üstteki entry yazıldıktan sonra 1907 fenerbahçe ile rift rivals kazanmış ve yaz sezonunu lider bitirmişlerdir. tbf'yi de kazanıp worlds'e gitmelerini umuyoruz. 'kendi liginde bile en iyi 4 toplanerdan biri değil' miş. muhtemelen eu west server'ında challenger olan tek türk üst koridor oyuncusu

edit: tbf'yi de kazandılar. kudur lan üstteki bebe :)