• sakin bir salı günü olan 29 haziran 2010 günü akşamüstü klozet başta olmak üzere tüm tuvaletini kusmuğa boğduğum için hicap duyduğum işletme, 3 sene sonra itiraf etmenin özgürlüğüyle uçuyorum şuan. ama yine de boy/kilo endeksi 19 olan adama 15 shot servis etmeden önce bir kez düşünmelerini yeğlerdim.

ayrıca terasın üstünü açmadan sigara içirtmeyin, leş oluyor sonra.
  • ellilik biranın artık 7 tl olduğu mekan. geçen hafta 5 liraydı arkadaş. ah zamlar vah zamlar demeden edemiyorum, son kalemizi de kaybettik.
  • terasında, çakmaklarını ayaklı külllük gibi bir şeye koyuyorlar. her seferinde mekandan çıkarken 3-4 tane alıyorum, bütün eşe dosta dağıtıyorum güzel oluyor.
  • 50cl fıçı biranın fiyatını 7 tl'den 8,5 tl'ye çıkartan mekan. daha da gitmem.
  • talihsiz serüvenlerime devam ettiğim mekandır. önce kafama bira bardağı daha sonra garsonun dirseği bir güzel indikten sonra bana kafa dağıtma eylemini sorgulatmışlardır. yine de çalışanları güler yüzlü; birası, white russianı da gayet iyidir. taksimde hala gidilebilecek güzel, ender yerlerdendir.

gidilmemesi gereken için (bkz: kafe pi)
  • bu sene dogum gunumu kutlamistim burada da bir guzel icirmislerdi beni sagolsunlar. dogum gunu cocuguna 3 yerli icki bedava daha sonra masanin randimanina gore cesitli shotlari, kokteylleri huzurunuza sunuyorlar. asagi inerken merdivenden dusuyordum az daha. guzeldi be.
    not: gene de o yesil kokteyl neden hulk degil de britney spears cozemedim.
  • glikoz şurubundan yapılan efes satmadıkları için takdirimi defalarca kazanmış olan, tuborgcu'nun dostu mekan.

(bkz: tuborg satılan mekanlar)
  • eskimeyen efsane. kadim mekan. çalışanları değişse de kalitesinden ödün vermiyor kesinlikle. özellikle mojito'su dünyaya bedeldir.
  • yıllar önce gitmeye başladığım ve daha sonra bu vesileyle birkaç arkadaşımın çalışmaya başladığı mekan. lakin başlamasalardı daha iyiydi, ben hayatımda böyle bir işletme görmedim duymadım.
    thales room; eski sokak masalarıyla ünlü ve bir de eski müdürüyle ancak asık suratlı şefi, bu sebepten daima huzursuz personelleri, artık başarısız müzikleriyle kimsenin gitmek istemediği mekan oldu çıktı (bkz: thales room).
    thales bistro; tamamen pi çakması konsepti, kabalar kabası şefi sebebiyle asla gidilmemesi gereken bir mekan (bkz: thales bistro).
    thales kadıköy; ben hayatımda bu kadar kasvetli bir mekan görmedim ayrıca diğer thales şubelerine kıyasla bu kadar ilgisiz ve hata dolu bir çalışma kadrosu da görmedim (bkz: thales kadıköy).
    sahiplerinin belki dikkat etmek isteyeceği birkaç öneri; işletmeci ve/veya şeflerinize daha çok özen gösterin, personeli bu kadar hırpalayıp hayattan soğutmayın, en başta kurduğunuz düzeni devam ettirin fiyatlarda daha fazla aşırıya kaçmayın. son olarak
    thales rock; kötü eleştiri yapamayacağım tek thales şubesi diğer şubelerden ne kadar nefret edersek edelim asla vazgeçmeyeceğimiz şube. müdürü volkan abi ve şefi anıl'la, personeliyle ve enerjisiyle kendini sevdiren bir bar sen hiç değişme (bkz: thales rock)
  • (bkz: thales room)
hesabın var mı? giriş yap