• hiç mi avrupa yakası izlemedin diye sorulması gereken.
  • levent üzümcü'yü tanımıyormuş!
  • evrim teorisinin kayıp halkası. araplara yapılan ırkçılık, ırkçılık değildir yazabilecek bir mahlukat.
  • kaliteli bir çaylak. mesaj olarak got spoiler atmış. neyse ki okumadım gelen kutusunu :)
  • --- game of thrones spoiler ---

arya bizzat petyr baelish'i öldürünce sözlük yazarlığını bırakacağını açıklamış yazar. * sözünün arkasında durmasını bekliyoruz.

kendisi ilk önce ''baelish'i kimse öldürmüyor sansa'yı uyarıyorlar sadece doğru oku len mq'' demiş, ardından kendisine gerekli açıklama yapılınca ''5. bölümde öldürmüyor'' gibilerinden kıvırıp en sonunda ''ss al kullan'' demiştir.

that aint falco'dan inciler:

''bunu ben ilk sızdığı gün r/freefolks'ta okudum, baelish'i kimse öldürmüyor. baelish'in sansa'yı manipüle etme çabalarını arya ve bran farkedip sansa'yı uyarıyorlar. okuduğunu anlamadan götünden element uydurup millete mesaj olarak ahkam kesme, siktir git hadi.''

--- game of thrones spoiler ---

tanım da girelim: okuduğunu anlamadan götünden element uydurup millete ahkam kesen yazar kişi.

ss'imi aldım bekliyorum yavrum. gerekirse onu da koyarım. sözünde durabilecek misin yoksa dönekliğe devam mı?
hesabın var mı? giriş yap