şükela:  tümü | bugün
 • bugün gidip denediğimiz burgerci. rahatlıkla diyebilirim ki ankara'da en iyisi. fiyat performans harika. thats burger yemenizi öneririm. 240gr iki burger köftesinden oluşuyor. şuradan yerini öğrenebilirsiniz: https://www.facebook.com/thatsburger1
 • ekşici bir piç arkadaşımla denediğimiz ve beğendiğimiz burgerci. harbiden doyurucu burgerleri var. ekmeğini de kendileri yapıyorlar, burger'ini de. benim gibi bir adam doyuyorsa herkes doyabilir. gazi mahallesi'ne yakın oturanlar denesin.
 • hala yemek sepetinde bulamadığım burgerci. evimin çok yakınında olmasına rağmen hiç deneme fırsatım olmadı ama birazdan gidip koca bir ev yapımı burger patlatmayı düşündüğüm mekan. buraları burger'i gömdükten sonra editleyebilirim.

  edit: sonunda that's burger'e gidebildim. çalışanları fazlasıyla güleryüzlü yaklaşıyorlar müşterilerine. içerisi biraz küçük geldi gözüme. toplasan 5-6 masa vardır içeride maksimum. ben mekandayken masaların yarısı doluydu neredeyse. mekanda çalan müzikler çok hoş, hatta bu konuda kendilerine bazı tavsiyeler de verdim. bu konuda ufak bir bilgi alışverişinde bulunduk garson hanımla. şimdi gelelim lezzetine; hamburger gerçekten fazlasıyla iyiydi. köftesi iyi pişmiş, hatta tam istediğim gibi hafif çıtırdı ve lezzetliydi. ekmeği de yine aynı şekilde hafif çıtır ve sıcak geldi. içinde kullandıkları mix soslar tam istediğim kıvamdaydı. ayrıca önüme 5-6 çeşit sos ile sunum yapıldı. patates kızartması ise beklediğim gibi değildi açıkçası. daha çıtır ve biraz daha soslu bekliyordum patates kızartmasını. yumuşaktı, ev yapımı anne patatesi gibiydi. bu konuda biraz daha çalışabilirler diye düşünüyorum. fiyatları beklediğim gibiydi. standart bir hamburgeri 13-14 liraya yiyebiliyorsunuz. ki gidip burger king vs gibi işletmelerde yiyeceğinize bu tarz burgercileri tercih edebilirsiniz.
 • dün denediğim ve ankara'da açık ara yediğim en iyi burgeri hazırlamış butik mekan.
 • abartısız, hayatımda yediğim en güzel burgeri yapan muhteşem mekan. bir yandan çok kişi bilmesin büyüsü kaçmasın diyorum öte yandan ya istedikleri kadar kazanmazlar da kapatırlar diye korkuyorum... neyse, bence gidin ve buradan yiyin. pişman olmazsınız, ben araba kullanmazken kızılay'dan trenle de (literally) gittim, değiyor. gidin.
 • ev yapımı hamburger ekmeği ve köftesi sunan mekan.

  bir defa giden mutlaka müdavimi oluyor, çevremde kime önerdiysem hayır duası aldım ve fiyatlar da olması gerektiği gibi.

  limonatadan nefret eden biri olarak söylüyorum, limonataları çok başarılı.
 • çok lezzetli hamburger yapıyorlar, fiyatları da uygun.
 • tatlı mı tatlı pek sempatik bir hanımefendinin servis yaptığı başarılı hamburgerci. lakin patatesler gerçekten az, içerisinin havalandırması biraz sıkıntılı -zira üzerinize koku siniyor- bir de fiyatlar öyle çok uygun diyecek seviyede değil ama fahiş de değil.
 • hamburgeri oldukça lezzzetli, paket sipariş getiren kuryeleri de on numara.
 • önümüzdeki haftalarda menülerine 6 çeşit hamburger eklenecek olan burgerci. heyecanla bekliyoruz.