şükela:  tümü | bugün
 • başrolünde jamie dornan'ın olduğu doğaüstü gerilim filmi. aaron paul yardımcı oyuncu olarak filmde rol alacak.
 • liz jensen adlı yazarın aynı adlı 2005 yılında yayımlanan kitabından uyarlanan film. çekimleri tamamlanmış olmasına rağmen henüz ortada ne bir fragman var ne de bir yayım tarihi belirlenmiş durumda.

  konusuna gelirsek: * 9 yaşındaki louis'nin başına sürekli açıklanamaz kazalar gelmektedir. ancak dokuzuncu yaş gününde ailecek çıktıkları piknikte öyle bir kaza gerçekleşir ki, sonrasında gerçekleşen olaylar kazadan daha ilginç bir hal almaya başlar *. türü için gerilim, doğaüstü ve suç denebilir. gayet akıcı bir kitap, bulmaca bilmece çözmeye meraklılar için okuması keyifli.
 • enteresan bir film. görüntüler şahane. (yazar burada "görüntü" derken jamie dornan ve aaron paul'u kastediyor!)
 • fena değil, konu olarak iyi film, ancak filmin yapım kalitesi düşük. film ucuz duruyor. daha iyi bir yönetmen, sanat tasarımı ve yapım kalitesiyle çok daha iyi bir film olabilirdi.

  yapım kalitesi, hafiften pushing daisies'in bir bölümü gibiydi.

  konu iş yapar, ama film kalitesi iş yapmaz.
 • begendigim surprizli film.
 • gerçekten çok başarılı bir film. gerim gerim gerip sonra vay orospu dedirtmiştir.

  konusu ve oyuncuları gayet iyi ama bütçesi düşük tutulmuş galiba çok çok daha kaliteli bir şekilde çekilse daha büyük bir sükse yapabilirdi.

  bu arada filmdeki bilinçaltına ulaşma yöntemi gerçekten olabilir mi acaba???
 • filme jamie dornan için başlasam da film beklentimin çok çok üstündeydi. sürprizli sonunu tahmin ettiğim gibi çıkması sıkıcı olsa da düğümün çözülme şekli harikaydı. karakterler çocuk oyuncu her ayrıntısına bayıldım.
 • etkileyici, sürükleyici ve izlemekte ikileme düşülmemesi gereken özel bir film.
 • doktor fetişi olanları jamie dornan suretinde sömürmek için çekilmiş gibi duran basit ve yüzeysel bir drama. senaryosu zayıf, gizem ve gerilim ögeleri yeteri kadar güçlü değil. merak unsurunu oluşturmayı hemen hemen hiç başaramıyor. sonuca giderken de ''delil saklama'' yöntemine başvuruyor. karakterler, (özellikle başroldeki jamie dornan) iki boyutlu, aaron paul ''saçları fönlü baba'' rolünde inandırıcılıktan uzak... benim için filmin iyi yanı sarah gadon'ı izlemek ve daha önce dikkatimi çekmemiş molly parker'la tanışmak oldu.

  alexandre aja on yıl önce hollywood'a the hills have eyes ile geldiğinde ümit vaat eden bir genç yönetmendi. bu süreçte çok kötü filmler çekti diyemesek de şu geldiği nokta 65 yaş üstü kariyeri bitmiş yönetmenlere teslim edilen türden iddiasız bir gerilim-drama. ama gene de hala daha iyisini yapabilir.

  ayrıca çok fazla katılmasam da filmden ilgi çekici bir cümle:

  --- spoiler ---

  pascal tüm erkeklerin yaptığı bir hataya düştü. güzel olan her kadının aynı zamanda iyi olabileceğini sandı.

  --- spoiler ---
 • izlerken sarah gadon sen ne güzel kadınsın demekten kendimi alamadım. film de asla zaman kaybı değil ama bir film izledim hayatım değişti filmi de değil. yine de gerilim, gizem seviyorsanız kaçırmayın. oyunculuklar da güzel, velet ayrı tatlı zaten.
  o zaman louis'ten gelsin;

  --- spoiler ---

  pascal made the mistake that all men make. he thought that because mommy is so beautiful, then she must be good.

  --- spoiler ---