şükela:  tümü | bugün
  • yeni bir kuzey irlandali muzik grubu. vokaldeki craig fitzgerald ki$isinin kac yasinda oldugunu cok merak ettim ama kendisi hakkinda google'da hic bir sey yok. yani bir facebook, twitter i falan da yok, hakkinda cikan haber de yok, bir barin aylik programinda da yok. ilginc.

https://www.youtube.com/…9d-ajai8q&feature=youtu.be
  • facebook live lag'ini kullanarak şu muhteşem şeyi çıkarmış grup.

muhtemelen indie, pop-rock tarzındalar, hani ilerisini bilmem ama çıtır çerezlik şu anda. şarkının orijinali o kadar tutmuyor da insanı - selam ben insan. ama dün bir paylaşımda gördüm bu videoyu, geceden beri sürekli tekrar tekrar izliyor ve dinliyorum.

o kadar izledim, inceledim ve her seferinde bayıldım işin güzelliğine. ayarlamalar, hesaplamalar... ne bileyim ya dehşet güzel bir şey sanki?
    şarkı da aslında kısmen akustik olarak daha güzel. bir de enstrümanın adım adım katıldığı şarkılar mis gelir ya...*

son zamanlarda beğendiğim şeyleri abartıyor olabilirim belki ama ne bileyim... abartıyorsam da tatlı şey.

not: vokali liseli ergene benziyor, grubun geneli de belki. videoyu şaşkın şaşkın "inception yapmışlar" diye yorumlayarak izleyen kişi sonunda dedi. so what? daha takdirlik ya belki?

neyse alakam daha fazla olmaz kendileriyle ama güzel isim, güzel video, güzel şarkı.