şükela:  tümü | bugün
 • avengers'ın yeni animasyonlarından.ilk avengerslardan bahsediyor.içinde iron man, captain america ve thor gibi karakterler mevcut.

  http://www.youtube.com/watch?v=z_g7_s8bi9o
 • yenisini bulmaktan dolayı inanılmaz mutlu olduğum çok bölümlü animasyon serisi kendisi. ilk sezon 20 küsür bölüm görünüyor ve ilk bölüm itibariyle süper kahramana doyuyorsunuz. iron man, thor, captain america, hulk başı çekiyor. bunların yanına nick fury'de koymayı unutmayalım tabii. sözün kısası, kesinlikle tavsiye ediyorum.

  not: daha yeni keşfettim ve şu an 2'nci bölümdeyim.
 • sanırım elle çiziliyor.
 • güzel bir giriş müziği olan, ilk bölümlerde karakterleri tanıtma yolunda gittiğinden "assemble" olayına biraz geç girse de karakterleri olsun çizimleri olsun güzel bir çizgi dizi. ultimate spider-man'e göre kendini daha ciddiye alıyor ama 26 bölüm içinde 616 ruhuna az çok sadık kalan hikayeler anlatabilmişler. hulk biraz normalden daha mantıklı konuşabilen varlık olmuş o ilginç. tony stark'ı seslendiren de bir süre sonra ilginç bir şekilde insana robert downey jr. hatırlatıyor. gayet eğlencelik izlenebilir bir çizgi dizidir bu, ikinci sezonu bu sıralar devam etmekte.
 • gayet tutulmasına rağmen ikinci sezon sonrası iptal edilmiş. sebebi ise yerini alacak olan ve üzerinde marvel'ın tam kontrol sahibi olacağı söylenen avengers assemble animasyon serisiymiş.
 • bir çizgi diziye göre fazlasıyla ciddi ve karmaşık senaryoları başarıyla işleyebilmiş, dile dolanan jenerik müziği başlarda fazlaca eleştirilse de avengers konseptine cuk oturan seri. özellikle 2. sezonu ile zirve yapmış, zilyon tane marvel uyarlaması arasında 90'ların spiderman'inden sonra listemde 2. sıraya yerleşmiştir. arada "tamam ben kazık kadar herifim de çocuk izleyecek lan bunu!" dediğim zamanlar da olmadı değil. bitirmeleri kötü olmuş, neyse arada spidey ile jameson'ı da gördüm sevindirik oldum.

  --- spoiler ---

  "well i'm spiderman and this is my trusty sidekick wolverine!"

  --- spoiler ---
 • ilk 14 bölümü itibariyle thor'un gücünü pek göremediğimiz seri. herifi gayet captain america'yla, iron man'le falan aynı kefeye koymuşlar, paso dayak yiyor. tamam biliyoruz insanların içinde gücünü dizginliyor falan da, bu ne lan!? bu mu yani thor? bu arada;

  --- spoiler ---

  01x14'ün sonunda enchantress'ın "my lord" falan dediği herifi silüet itibariyle thanos'a benzettim. o ikisinin doğrudan alakası var mıydı ki lan? ben işin arkasından loki pezevengi çıkacak diye bekliyordum halbuki. gerçi o da olabilir ama amora'nın ona lord mord diyeceğini sanmam.

  --- spoiler ---
 • 2. sezonu ilk sezona göre her açıdan daha başarılı olan çizgi dizi serisi.
  ayrıca marvel evrenine ait pek çok süper kahramanı ve süper kötüleri tanıma imkanı verir. hatta o kadar başarılı ki, benzer temalı bir çok çizgi dizi serisi içinde rahatlıkla ilk sıralara oynar.
  ufak detaylarda vardır, mesela 2. sezondathor'un zırhı, filmdeki ile aynıdır.
 • başarılı ve akılda kalıcı jeneriğine hasta olanlar için sözlerini de yazayım tam olsun*

  our world's about to break
  tormented and attacked
  lost from when we wake
  with no way to go back
  ı'm standing on my own
  but now ı'm not alone
  avengers assemble!
  always we will fight as one
  'til the battles won
  with evil on the run
  we never come undone
  assembled we are strong
  forever fight as one
  assembled we are strong
  forever fight as one
 • avengers assemble iptal edilip kaldığı yerden devam etse kimsenin itiraz etmeyeceği animasyon. young justice ve green lantern the animated series ile aynı kaderi paylaşıp iptal edilmiş yerini daha kötü bir diziye bırakmıştır.
hesabın var mı? giriş yap