• bence filmin yapımcısı, rebecca da costa'yla yatmak istemiş. ikna edememiş. sonra da "sana film çekeyim, başrolde oynarsın, hatta kadroda john cusack bile olur" demiş. kadın yine ikna olmamış. en sonunda robert de niro'nun da kadroda olması şartıyla iş bağlanmış. böyle bir filmin başka bir çekim hikayesi olacağını hiç zannetmiyorum.
  • uzak durulması gereken film. bir film ancak bu kadar siktiriboktan olabilir. bundan sonra bir filmde rober de niro'nun oynadığını görünce şener şen modunda kaçmak lazım o filmden.
  • benim merak ettiğim şu: bu adamlar filmi bitirdikten sonra şöyle karşısına geçip biz izlemiyorlar mı? bence izlemiyorlar, çünkü ben sıradan seyirci halimle filmin ne kadar boktan olduğunu teşhis edebiliyorsam kocaaa robert de niro'nun haydi haydi bu sonuca varması gerekir.
  • son zamanlarda iyi oyuncuların oynadığı kötü filmlerden birisidir (3/10). yolsuz mu kaldınız kredi taksitine mi sıkıştınız ne oldu da böyle trışkadan filmlere bulaştınız anlamadım.
  • altyazı çevirisini tamamladığım film. kadrosuna bakınca çok daha iyi bir şey bekliyorsunuz ama film idare ederden öteye gidemiyor.
  • iki hafta önce amazon'dan alıp, deli gibi beklediğim; fedex kapımı çalınca sevindiğim; ama, seyrettikten sonra da hayal kırıklığına uğradığım film. boktan film. hiç çekilmeseymiş daha iyi olacakmış tarzında bir film.

robert de niro ustamız, bari bize acımıyordu, kendisini de düşünmemiş mi?

berbat oyunculuk, klişe diyaloglar, dangalakça çekilmiş aksiyon sahneleri ve sonu belli bir akış. beğenmedim.

hayır! senaryo güzel olabilir ama yönetmen becerememiş. john cusack ve robert üstadımı bir arada görünce çok heyecanlanmıştım. malzeme iyi olsa da yemek leziz değil -- öyle ifade edeyim.
  • polisin john cusack'ın kapısında kimlik sormayarak ayrılmasından sonrasını izlemedim.
  • büyük umutlar ve hüsran. filmin gerilim seviyesi guzel, bazi sahnelerde heycanı hissettiriyor. muzik secimleri de guzel ama o filmin sonu "bu ne lan" dedirtiyor insana. sanki senaryoyu yazarken konuyu baglayamamislar oyuncu kadrosu iyi zaten her sekilde gideri var yolla gitsin demisler gibi
  • an itibariyle izledigim ama bekledigim tadi alamadigim filmdir. ısin garibi konu nereye baglanacak cok merak ediyorum.
  • robert de niro'nun önüne gelen her projeye okey demekten, "yaş yetmiş daha ne kadar sağlıklı film çekeceğiz arkadaş" sendromundan çıkması gerekiyor, morgan freeman gibi.. kadın aktris (rebecca da costa) dışında sinemaya hiçbir şey kazandırmayan bir film, the bag man.. kadın oyuncu da işin merkezinde, izlerken gözünü üzerinden ayırmayın..
    dünyadan 6 ay sonra 11 temmuz 2014'te türkiye'de gösterime girmesi yaz rehavetine verilmeli.. edineli epey oluyordu, sinema sayfalarında ilanını görünce taktım, seyrettim.. neyse ki, sinemaya git gel eziyetinden kurtuldum.. suç+kirli para+cinayet+güven+sadakat üzerine kurulu, psikopat bir film.. finali daha özenli olabilirdi..
hesabın var mı? giriş yap