• yönetmen matt reeves'in robert pattinson'ı batman kostümlü test çekimi videosunu yayınlandığı film. michael giacchino'nun müziğiyle birlikte gaza geldiğimi söyleyebilirim.

https://vimeo.com/391277390
  • bat sembolündekileri batarang gibi bir gadget olarak kullanacak çok büyük bir ihtimal. müziği beğendim, alttan alttan iyi veriyor coşkuyu, hype’ı yükseltiyor. giacchino şaşırtacak belli ki.

zırh çok çok iyi gözüküyor ta ki cowl denilen başlık kısmına kadar, orada biraz tadım kaçtı. kamera test tabi ki, yorum yapmak için erken henüz. cilalanıp, son rötuşlar atıldıktan sonra mis gibi olacağından eminim.
  • robert pattison u hala twilight ile hatirlayan sinema cahilleri teker teker bas gostermis. açın iki film izleyin lan
  • yayınlanan kamera test videosundaki sountrack, 1992-95 yılında yayınlanan (bkz: batman the animated series) çizgi film serisinin sountrack'inden faydanalarak oluşturulmuştur.
    ilgili video 'nun 30. saniyesinden iyibaren duyabilirsiniz notaları. darth vader falan diyen ağır cahillere duyurulur.

eminim batman begins ve joker kıvamında, kült film doğacaktır.

edit; bunu eksileyen suserların cahillikleriyle boğulup gebermesini diliyorum.
  • şimdi dc comics batman filmleri yapıyor, yani bir sinematik evren kurdu gibi, süpermanli falan filmler yaptılar, bu ondan bağımsız mı?

diğeri bitti mi? bitmediyse neden yine ve yeniden yeni bir batman filmi? aydınlatan olursa çok sevinirim.
  • ben şahsen bu filme gitmeyeceğim.

bu gerizekalılarının akıllanmasının tek yolu gişede çakılıp kendilerine çeki düzen vermeleri.

bale ve afflecten sonra bu çocugun batman'i, leto'nun jokerinden daha fiyasko olacak.

sırf ibnelik (feminenlik) moda diye bu çocuğu oynatıyorlar gibi geliyor.

edit: pattison sevici twilight'çılarda gelmiş. gidin pattison'nun ta**klarını yalayın siz.
  • allah akıl fikir versin bu mu çok yakışmış batman şimdi.
  • robert pattinson'dan batman olmaz gibi görünüyor. umarım bizi şaşırtır.
  • gaspar noe sen misin?
  • nolan'ın serisinden sonra herhangi bir batman filminin milleti tatmin edeceğini zannetmiyorum. nitekim ben affleck'le bile yanına bile yaklaşamadılar eski başarının. bence o seriden sonra zirvede bırakıp batman'ı emekli etmeleri gerekirdi.
hesabın var mı? giriş yap