şükela:  tümü | bugün
 • yerli, elektronik sigara likiti markaları içinde zirvenin sahibi.

  geniş bir marka yelpazesine sahip likit piyasasında, her e-cig kullanıcısı hemen hemen her likiti denemek ve kendisine en uygununu (fiyat-kalite) bulmak için kısa sürede iyi miktarda para harcıyor. hal böyle olunca iş hem hobiden hem ekonomi yapmaktan hem de asıl olay olan sigara bırakmaktan çıkıyor. likit meselesi yüzünden sigaraya geri başlayanları anlatmıyorum bile.

  işte burada devreye the best likit giriyor. kesinlikle adının ve ödenen paranın hakkını veren bir ürün. sanırım şu an denemediğim likit(yerli-ithal) yoktur ve bu merete başladığım ilk zamanlarda tanıştığım, ancak; şunu da deneyim bunu da deneyim diyerek bir süre uzak kaldığım güzelliklere***kavuştum.

  macera aramaya gerek yok.
 • türkiye'de yapılan en iyi ve kendini kanıtlamış likit markasıdır.sahibi tunç yılmaz ağabeyle muhabbetimden bağımsız ve yerli neredeyse tüm likit markalarını denemiş biri olarak kullandığım en iyi likittir.aroma oranları olsun,partiden partiye değişmeyip aksine güzelleşen tadları ve sağlık takıntısı olanlara sunduğu kanıtlarla olsun ve en önemlisi fiyat politikasıyla gönül rahatlığıyla alıp kullanınız efendim.tüm çeşitlerini kullanmış biri olarak herbiri birbirinden güzel olsa da favori olarak castle longu e sigara içen her kişinin denemesini şiddetle tavsiye ederim.sipariş verirken 9 mg nikotinli alayım ciğer yaparım diyenlere de şunu söyleyebilirim:üzerinde maç mg yazıyorsa o mg ı alıyorsunuz haberiniz olsun.her likit üreticisi bunu başaramaz.thebestlikit.com dan yahut facebooktaki the best grubundan ulaşıp sipariş verebilirsiniz.mümkünse tunç yılmaz ile de muhabbet ediniz:)
 • 10 aylık e-sigara maceramda kullandığım en iyi likit.

  çevremde likit konusunda tecrübeli birisi olmayınca facebook gruplarında övülen likitlerin çoğunu denedim haliyle. tatlarının kötü olmasını geçtim; alerji yapan, boğazımı küle çeviren likitler oldu. sonra bir arkadaşın tavsiyesiyle tunç yılmaz'a ulaştım, evi yakınmış bana sağolsun kargoyla falan uğraştırmadı aldım likitleri hemen. o gün bu gündür best likit kullanıyorum. arada farklı likitler de denedim ama bu başka.

  4-5 tane yeni likit çıkaracakmış, anladığım kadarıyla çoğu meyveli olacak. denemek için sabırsızlanıyorum açıkçası. aşağıya da denediğim likitleri kendi tecrübelerime göre yorumlayayım. denemek isteyen suserler olursa sitesinin linkini de bırakayım.

  thebestlikit.org

  unicorn milk : ilk göz ağrım. çilek ve süt tadı geliyor. ciğer çekimi için muazzam.

  castle long : sigara içimi için cidden rakipsiz bir likit. tadını anlatmak zor, kavrulmuş şeyler diyelim kısaca. uzun süreli kullanımdan sonra tadı tam alınmıyor yalnız. araya farklı likitler sıkıştırmak lazım.

  fıstık gibi part ii : adı üstünde, fıstık tadı geliyor ama biraz şekerli bu. ben bayıla bayıla içtim, kız arkadaşım çok şekerli sevmediğinden içmedi bunu.

  anne eli part ii : klasik kurabiye tadı geliyor. fıstık gibide olan şeyin tam tersi oldu, ben çok beğenmedim ama kız arkadaşım baya sevdi.

  bodrum kalesi : castle long'un hindistan cevizi tadı gelen versiyonu diyebilirim.

  gambit : böyle vanilyamsı karamelimsi tatlar geliyor. sevdim.

  milk&honey : klasik ballı süt tadı geliyor. ben bayıldım, uzun süreli kullanılmaz ama. günde 2 tank iyi gider.

  the best special : tek kelimeyle harika. deneyen herkes bayıldı buna. vanilya ve muz tadını kesin aldım, daha başka tatlar da var. kesinlikle denenmeli.

  yaz&kış : elma tadı baskın olacak şekilde çilek ve şeftali tadı geliyor. eğlenceli.

  edit : yeni likitleri denedim tecrübelerimi aktarmaya devam ediyorum.

  albino : krema, karamel biraz da kahvemsi bir tat aldım. karamelli pastaya benzetiyorum tadını. daha yeni aldım bağımlısı oldum bunun. çok güzel.

  çilek lokumu : çilek seven insan buna bayılır. çok keskin bir çilek kokusu var, tadından çok etrafa verdiği koku efsane. ofiste odaya giren ne sıktığımızı sordu, o derece.

  karpuz rüyası : karpuz tadı geliyor ama beklediğim keskinlikte değil. sanki biraz mentol aroması eklenebilir.

  mavi kırmızı : the best special v2 denilebilir belki buna. tunç abinin imzası var sanki, çok fazla güzel.
 • türkiye'de yapılan en iyi elektronik sigara likitinin üreticisidir. dengeli tatları, efektörsüz aromaları ve ilgili tutumuyla elektronik sigara kullanıcılarının gönlünde taht kurmayı başarmıştır. bir yıldan uzun süredir kullanmaktayım ve bir kere pişman etmemiştir bu likitler.
 • castle long,gambit,unicorn milk,tribeca gibi dünyaca ünlü likit modellerini kısmen kopyalayabilmiş likit üreticisi.

  castle long ve gambit in orjinallerini yanyana içmiş biri olarak söyleyebilirim ki türkiyede bu ikisini daha iyi kopyalayan bir marka mevcut.

  buraya kendilerini kötülemek için yazmadığımdan bu markayı paylaşmayacağım zira kötü iş yapmıyorlar.en iyisi de değiller.
 • castle long’u, bodrum kalesi ve fıstık gibisi; orjinal castle long’dan, castle long reserve’den ve grandmaster’dan çok daha iyi olan likit üreticisidir. diğer markalar gibi birbirinin kopyası likitler olmamakla birlikte diğerlerinin kullandığı hazır karışım aromalar hiç değildir kullanılan aromalar. bariz bir aroma farkı vardır ve bu likite kendine has bir karakter vermektedir.

  ayrıca lemonic soul’u bugüne kadar içtiğim en iyi evyap limonlu likit olmuştur.

  başarılarının devamını dileriz.
 • her mtl kullanıcısının mutlaka tribeca ve castle longu denemesini tavsiye ettiğim yerli likit markasıdır. kullandığı aromalar ve nbase olsun boğaz yakmaz, mide yakmaz ve tok içime sahiptir. sahibi efendi ve müşterilerinin sorularını içtenlikle yanıtlayan birisidir.