şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: the big four)
  • kerimcan durmaz ve caner calisir’in yani sira ismini bilmedigim iki kisinin daha bir araya gelerek olusturduklari youtube kanali.
    ozellikle caner ve kerimcan’in sahneleri cok “havali” olsa da videonun sonunda cikan sponsor packshot’i ve ajans ismi isin kalitesine daha simdiden golge dusurmus bana kalirsa.

sonucta sen dior giyersin ama sponsorun xx kozmetik olur. ahah o ne ya :/

(bkz: caner calisir/@ug tek)
    bir katya performansi bekliyorum ve caner sebebiyle izleyecegim!
  • yillardir dusunur dururdum (evet :p) turkiye'de keeping up with the kardashians gibi bisey cekilse, kimle cekilir kimle kimle acaba diye... aha da cevap geldi: kerimcan durmaz ve ekurileri tabii ki!

vazgecilmez guilty pleasure'im kuwtk gibi, bunu da kafa bosaltmak icin kessssin seyredicem, iyi ki varsiniz kiiiiiiiiz :*
  • dj fiyatlarının dibe vurmasıyla beraber kaynak aramaya başlamış kerimcan durmaz ve ekurilerinin yeni youtube kanalı.
  • youtube üzerinden yayınlanacak bir reality show. isim seçimi yanlış. izleyecek kitle ağırlıklı olarak the big four demez(en fazla the big dört denir) muhtemelen kerimcan ve ekürileri ya da kerimcan'ın tayfası diye anılacak.
    dörtlüyü oluşturan kadro tam olarak şu şekilde. kerimcan durmaz, selin ciğerci, caner çalışır ve samet liçina.
  • kerimcan durmaz, selin ciğerci, caner çalışır ve samet liçina'dan oluşan reality show kanalı.

çok takip edileceğine ve tutacağına inanıyorum açıkçası. çünkü bu tayfaya acayip bir merak var. sadece kerimcan var diye demiyorum seviyoruz bu değişik zengin hayatlar geyiğini.

ayrıca kerimcanın üstünlüğü tanıtımdan bile belli. yok koltuğa oturtmalar yok en son solist gibi gelmeler. firdevs hanımın kim olacağı baştan belli.