• hem escinsel rolu yapıp, hem de erkeksi davranmaya cabalarken bu kadar zorluk cekmek.. muhtesem oyunculuk gucu...koptum izlerken!
  • nathan lane'in beş de niro gücünde oyunculuk kestiği, bir acaip gülme krizi kaynağı muhteşem film.

val rolündeki dan futterman de gelmiş geçmiş en dövülesi film karakteridir.
  • sinema tarihinin başyapıtlarından*. hank azaria bu filmin en muhteşem parçasıdır, yazıyorum şuraya. her karakteri oynayabilen bir adam, üstelik poposu şahane.
  • eğlencenin gırla gittiği 1996 yılı yapımı film. robin williams yine süper ama yanındaki ekip bir harika. nathan lane'in muhteşem performansı ağzınızı açık bırakıyor. konu itibariyle gay temasını işleyecek, durumun ne kadar komik olduğunu, insanların tercihlerine nasıl bakıldığını bu kadar güzel anlatan bir film yoktur herhalde. al sana romantizm, al sana komedi, al sana romantik komedi.
  • ozlenilen filmlerdendir, 1996'dan bize kalmis guzel bir anidir. her izleyiste donlu dans yaptirir. bir kac ders verir: nathan lane harika bir oyuncudur. robin williams ise su gune kadar hep gizli gey rollerinde oynamistir, bu oynadigi en gey ama en maskulen karakterdir. gene hackman her rolun adamidir. o sevisen erkeklerin oldugu porselenlerden ben de istiyorum. kulaklarimda albert sesi cinlamakta hala.
  • hank azarianin latin maid rolu takdire sayandir.
  • robin williams'in ba$rol oynadigi super eglenceli film.. oyuncular arasinda claire danes de wardi yanilmiyorsam.. (bkz: we are family)
  • nathan lane'in karakterinin kocaman bir sarap bardaginda bir kokteyle benzer bir icecegi icip;
    "hmm, turkish coffee, delicious" diyerek beni dumur eden film.
  • neden bilmem, aslında oldukça eğlenceli olmasına rağmen izlemesi tuhaf bir hüzün veren filmdir. oyunculuk muhteşem, konu işleyişi muhteşem, renkler sıcacık. oskarlık performanslar içerir. ki, screen actor guild awards erkek kategorisinde ödülleri toplamıştır.
  • kaliteli komedi filmlerinin şahıdır. yemek zahnesinde zirve yapar. bir başka kaliteli komedi filmi için: "le dîner de cons" önerilir.
hesabın var mı? giriş yap