şükela:  tümü | bugün
  • blues brothers filminde ray charles'in sattigi klavyenin bedava verdigi kisim. piyano gibi vurmali calgilarda olan basilacak dugmeler. bi de alicia keys'in kuzeni.
  • ohayolu bir grup imiş bu, daha doğrusu ikili. gayet de harbi müzik yapmaktalar, şahsen benimsedim bu arkadaşları. tarif et diyecek olursan, bildiğimiz iyi rock müzik adamım. gitarımız ve iyi bir vokalimiz var, gerisi kendiliğinden gelir, you know.
  • şimdiye kadar uc album cıkarmış gayet iyi muzik yapan iki kişilik grup.
    albumleri sunlardır..
    rubber soul(2004)
    thickfreakness(2003)
    the big come up(2002)
  • 60'lar ve 90'lar muziginin muhtesem bulusma noktasi. blues-grunge arasi, yani bluegrunge. inanilmaz kisilikli muzik yapanbir ikili bu adamlar.
  • rubber factory albumlerinde captain beefheart sarkisi grown so ugly'yi de super coverlamis, cok saglam grup.

baska ne onerelim ne onerelim:

(bkz: hella)
  • amerika kitasinda (en azindan kuzey olani) buyuk olay olmaya baslayan, canli kanli gorunce kendisine tapindirtan grup(tapindirtmak fiili icin kim ilam verdiyse artik), ikili. canli izleyince kayitlarindaki vcahsilik ve cig enerhi bile cope gidiyor. feedback dolu gitarlar, akron,ohia gururu, bagirdikca bagiran bir telecaster, adini bir konser boyunc cigirdigimiz davulcu ile yolllarina kapali gise bir sekilde devam ediyorlar. bence amerikan muziginde kayda degercok az seyden biri. (ulan biri bu biralari neremden cikardi da ben boyle oldum bilmiyorum hic ama kaygisiz huzur dolu bir uykunun dualari ile uyaniyorum)
  • rubber factory diye çok güzel bir albümleri bulunan sevimli iki gençten oluşan grup.her albümde daha iyiye gittikleri dikkatimden kaçmadı bir tane daha bekliyoruz.
  • the big come up albümünden brooklyn bound adlı şarkıları şiddetle tavsiye edilir. usta jimi hendrix ruhundan mı üflemiş nedir bu adamlara?
  • yeni albumleri onumuzdeki sali gunu cikacak (bkz: chulahoma)