şükela:  tümü | bugün
  • geçen sene viril , şimdi ise territory ile deli gibi sallayan fransız grup.

çekimleri cezayir'de yapılan territory ve fransa banliyölerindeki çok katlılarda geçen viril'in klipleri ise birbirinden güzel.
  • territory klibinde esorfmanli erkek gorunce direkt 'rus bu kesin' dedim ama aslinda kendileri fransizmis. demek ki neymis onyargilili olmamak gerekiyormus. neyse efendim territory sarkisi cok guzel, dinleyin, dinletin.
  • son zamanlarda dinlediğim en özgün sound ve ritimlere sahip grup. aferim devam.
  • virile klibindeki çift ile büyüleyen grup.

territory ile ilgili olarak soyleyeceklerim yeterli kalir mi bilmiyorum. klip sevmeyen biri olarak, bu hafta üst üste sanirim yüzlerce kez izledim. ne yazik ki depresifken, insanlarin dans ettikleri türden müzik dinleyebiliyorum sadece. ne kadar dans o kadar mutsuzluk.

ah o teras. klipte sabah terasta namaz kılıp, sonra yine terasta cigaralanip dans etmeleri; şınav cekilen sahne; nargile içtikleri sahnede orta doğunun yaygin bir detayina harika bir deginme: aralarindaki gay.

hayatimda izledigim en muazzam klip. ve sanirim mutluluk tablosu benim için. bu yüzden takik oldugum grup.
  • parasız ama taşakları kocaman abiler.
    yeni çıkan türk grupların vitamin eksikliğidir bence 'konseptsizlik'..
    biraz ders çıkartın şu adamlardan. tek odada, iki kişiyle manyak klip çekmişler. rockçı abiler lütfen siz de artık performans yaparak, odun gibi kendinizi göstermeyiniz..
  • nispeten kısa bir süre içinde çok güzel ilgi toplayan çok güzel soundlu bir grup. klipleri tabii ki gerçekten çok güzel ancak şarkılarının güzelliğini de es geçmemeliyiz. ayrıca bu tür şarkıları power fm listelerinde görmeye alışkın değildim. sanırım önümüzdeki günlerde isimlerini daha da çok duyacağız.
  • kliplerini izleyip patlayasım geldi desem az olmaz sanırım. üniversiteden arkadaşlarıma klipleri attığımda hepsi kabak koyu planı yapmaya başladı. bizim kabak koyuna tatile gitmemize vesile olan grup.
  • viril ve territory i aratmayan bir diger parcalari

(bkz: juvenile)
  • territory klibinde oynayan karakter üzerine çok güzel film çekilirmiş dedim içimden. uzun zamandır izlediğim en güzel klibe sahip grup.
  • virile şarkısına çektikleri klip muhteşem. şarkı zaten alıp götürüyor.
    haşortmanlı iki delikanlı bir apartman dairesinde, kendi aralarında harmanlanıp kopuyorlar ama nasıl kopuyorlar. iki yakın arkadaş, kuzen veya kardeş olabilirler, burayı açık bırakmış yönetmen reyiz diye düşünüyorum. arada "ula?!" dedirtten yakınlaşmalar oluyor. bu defa birbirine içten içe ilgi ve sevgi besleyen, ama asla o kadar yakınlaşamayacak iki yakın arkadaşlar diye düşündürüyor bana. çok doğal sahneler. muhteşem yahu.

içtenlik, dostluk, aşk, ot, müzik,sevgi,cinsel çekim,bağcılar ruhu, dans ve daha nicesi bu klipte.

harika müzikler yapıyorsun blaze. gözlerinizden öpüyorum.

edit: virile erkeksi anlamına geliyor. kökeni ise latince bir kelime olan vir. erkek demek. klipte de bu kelimeyi tozlu cama yazılmış olarak görebilirsiniz. iyi seyirler.