şükela:  tümü | bugün
 • sex and the city'nin günümüz versiyonu gibi olan bir dizi.
  hakkında yorum yapılmamış olması şaşırtıcı. sosyal medya, moda, ilişkiler, arkadaşlık ve daha bir çok duygu ve kavramı birleştiren bir dizi.

  ilerleyen günlerde buraya güzel yorumlar gelecek, inanıyorum.

  umarım sözleşme imzalanır ve yeni sezonları da olur. epey bağlanmış olabilirim. ^^
 • güzel vakit geçirten çıtır çerezlik dizi arayışıma ilaç gibi gelmiş olan dizi. hearst yayın grubunun kraliçesi olan joanna coles'un hayatını anlatıyor. birkaç ay önceki hayatımı hatırlattı, her ne kadar artık medyada çalışmak istemesem de o plazada yaşadıklarımı anımsattı ve yer yer özletti.

  esas kız jane ile genel yayın yönetmeni jacqueline'in ilişkisi genel yayın yönetmenimle olan ilişkimi hatırlattı. işe alındığım ay beni odasına çağırmıştı da konuşmuştuk. yıllardır çıkardığı dergileri gazeteleri okuduğum için acayip heyecan yapmıştım da bana sarılıp öpmüştü hiç unutmam ajshdhsjdhjs. 2 sene önce izleseydim kesin acayip heveslenirdim ama o kapıdan geçtiğim için gazete binasından eski bir iş arkadaşımı görmüş gibiyim. diziyi izlerken gaza gelip de türk medyasına girmeyin ama dev üzülürsünüz onu da baştan belirteyim.
 • 2. ve 3. sezon onayını alan freeform dizisi.

  http://tvbythenumbers.zap2it.com/…s-its-showrunner/
 • namaz kılan eşcinsel bir müslüman kız karakterinin olduğu dizi. böyle bir yapım amerika'dan başka bir ülkede çekilemezdi.