şükela:  tümü | bugün
  • tüm dünyaya ücretsiz gönderim yapan, ingiltere'nin en büyük kitap satış sitelerinden biri. bütçelere zarar bir ürün içeriği var.

http://www.bookdepository.co.uk/
  • türkiye'ye ücretsiz gönderim yapması ve kitap fiyatlarının uygun olması nedeniyle tercih edilmesi gereken internet kitapçısı.
  • ücretsiz gönderim çok çekici gözükse de, kesin ip var kodlu kainat sırrının da işaret ettiği üzere, kargo ücretini kitap fiyatına yedirerek satış yapan horganizasyon. hattağ; bulunduğunuz yeri browser'ınızla kanka olup öğrenerek fiyatları da shipping yok demesine rağmen lokasyonunuza göre ayarladığını keşfeden bir miktar mucit(?) bu duruma şöyle bir de hack bularak daha bir vagabond daha bir renegade olmamızı sağlamış.

http://www.lifehacker.com.au/…-even-cheaper-prices/

tabii ki tasvip etmiyoruz! ya da aslında ediyo muyuz bilemedim? şimdi burda pc çizgisini geçmemek mi mühim yoksa kanun götten ısırmasın mı demeliyiz aklım çok karıştı.

bir sipariş vermiş durumdayım, bir sıkıntı çıkarsa şirretleşirim zaten burda, aha da yazıyorum.
  • kesinlikle vaktinde kitap göndermeyen site. öngördüğü tarihten en az bir 20 gün sonrasına kadar vaktiniz varsa sipariş verin.

neden kitapları geç yolluyorusunuz mailleşmesinin son ikisini de şuraya ekleyim..

hi @turuncupijama, ı'm afraid we do not have tracking codes with our free standard shipping.our parcels are sent via standard mail to be delivered by your local postal network who deliver your regular, everyday mail. please check with your local postal service to see if they are holding anything for you under your name and address. kind regards,shana m...,customer advisor

are you kidding me! in my city, xxx, we have more than 15 different postal companies.
    anyway. forget about my inquiry for this order. ı learned that you never send orders on time. all of my orders will have at least 20 days delay. this is my lesson from this useless exchange of e-mails.
    best,
  • ürün içeriğiyle beni benden almış ingiliz kitap satış sitesi. uygun fiyatları ve bedava kargoyu görünce açıkçası biraz şüphelenmiştim fakat sipariş verdiğim kitap tam zamanında (9 gün) gelerek şüphelerimi giderdi. uzun bir süredir yabancı dil kitap ihtiyacımı pandora'dan karşılıyordum ama varış süreleri hem buraya kıyasla çok daha uzun hem de ücret olarak biraz daha pahalı. artık banka kartımı buraya adıyorum.
  • kitap içeriği ve fiyat olarak gayet uygun olan ama kanımca dolandırıcılığın dibine vuran site.

1.5 ay önce bir kitap sipariş ettim ve adresimi eksiksiz girdim. bana ingiltereden türkiye'ye kargonun gelişinin 5-8 gün arasında olacağı söylendi. 2 hafta geçince bir kez daha mail attım ve bu sefer 10-12 iş günü diyip 7 mayıs'ta da elimde olmazsa bir kez daha mail atabileceğimi söylediler. 14 mayısta bir kez daha mail attığımda "takip kodu yok çünkü kargo ücreti yok" gibi bir şey söylediler ve local post office'e bakmam gerektiğini söylediler. ücreti yok kısmındaki yok'u vurgulamak için büyük harflerle yazmışlar. ödeme yaparken orada adresime teslim edileceği yazdığı için bunun benim problemim olmadığını söylediğimde ise konuşmamaya karar verdiler.

yurtdışından herhangi bir şeyden verdiğim sipariş 2 haftada elime ulaşıyorken, bu heriflerin yolladığı iki üç kitap elime 1 buçuk ay geçmesine rağmen ulaşmadı. ücretsiz kargo yolladıkları için sanırım kargomun türkiyede bir yerde kaybolmasını kendilerinde hak gördükleri için, kitap parasından fazla ekstra ücret vererek kargomun gelmesini yeğlerdim.

sakın ola bulaşmayın. ptt ofisinde kargonuz muhtemelen yoktur bile. ama onlar orada olduğunu iddaa edeceklerdir. para iadesini baya zar zor geri alıyorsunuz bu arada.