şükela:  tümü | bugün
 • tüm dünyaya ücretsiz gönderim yapan, ingiltere'nin en büyük kitap satış sitelerinden biri. bütçelere zarar bir ürün içeriği var.

  http://www.bookdepository.co.uk/
 • türkiye'ye ücretsiz gönderim yapması ve kitap fiyatlarının uygun olması nedeniyle tercih edilmesi gereken internet kitapçısı.
 • ücretsiz gönderim çok çekici gözükse de, kesin ip var kodlu kainat sırrının da işaret ettiği üzere, kargo ücretini kitap fiyatına yedirerek satış yapan horganizasyon. hattağ; bulunduğunuz yeri browser'ınızla kanka olup öğrenerek fiyatları da shipping yok demesine rağmen lokasyonunuza göre ayarladığını keşfeden bir miktar mucit(?) bu duruma şöyle bir de hack bularak daha bir vagabond daha bir renegade olmamızı sağlamış.

  http://www.lifehacker.com.au/…-even-cheaper-prices/

  tabii ki tasvip etmiyoruz! ya da aslında ediyo muyuz bilemedim? şimdi burda pc çizgisini geçmemek mi mühim yoksa kanun götten ısırmasın mı demeliyiz aklım çok karıştı.

  bir sipariş vermiş durumdayım, bir sıkıntı çıkarsa şirretleşirim zaten burda, aha da yazıyorum.
 • kesinlikle vaktinde kitap göndermeyen site. öngördüğü tarihten en az bir 20 gün sonrasına kadar vaktiniz varsa sipariş verin.

  neden kitapları geç yolluyorusunuz mailleşmesinin son ikisini de şuraya ekleyim..

  hi @turuncupijama, ı'm afraid we do not have tracking codes with our free standard shipping.our parcels are sent via standard mail to be delivered by your local postal network who deliver your regular, everyday mail. please check with your local postal service to see if they are holding anything for you under your name and address. kind regards,shana m...,customer advisor

  are you kidding me! in my city, xxx, we have more than 15 different postal companies.
  anyway. forget about my inquiry for this order. ı learned that you never send orders on time. all of my orders will have at least 20 days delay. this is my lesson from this useless exchange of e-mails.
  best,
 • ürün içeriğiyle beni benden almış ingiliz kitap satış sitesi. uygun fiyatları ve bedava kargoyu görünce açıkçası biraz şüphelenmiştim fakat sipariş verdiğim kitap tam zamanında (9 gün) gelerek şüphelerimi giderdi. uzun bir süredir yabancı dil kitap ihtiyacımı pandora'dan karşılıyordum ama varış süreleri hem buraya kıyasla çok daha uzun hem de ücret olarak biraz daha pahalı. artık banka kartımı buraya adıyorum.