şükela:  tümü | bugün soru sor
 • lost ve cloverfield'ın yazarı drew goddard'ın ilk yönetmenlik denemesi olan ve 2009 yılında gösterime girmesi planlanan bir korku filmi. filme dair şimdilik fazla bir bilgi yok, ancak filmin yazarlığını da üstlendiğini göz önüne aldığımızda ortaya fena bir iş çıkmayacak olsa gerek.

  http://www.imdb.com/title/tt1259521/
 • joss whedon ve cloverfield ile hayranlığımı kazanan drew goddard tarafından yazılan, drew goddard tarafından çekilen ve 3d'ye uyarlanacağı için vizyon tarihi ne yazık ki 2011'e ertelenen film. korku filmlerinin sonunu getireceği iddiasıyla yola çıkmıştır ve türün klişelerini alaşağı edecek bir senaryoya sahip olduğu konuşulmaktadır. joss whedon'ın tüm işlerini deli gibi seven ben, korkumu (daha doğrusu durup dururken kendimi strese sokmama kararımı) hiçe sayarak bu filmi sinemada, mümkünse 3d olarak, izlemek için can atmaktayım. dollhouse oyuncularından amy acker ve fran kranz'ın da bu yapımda olması heyecanı arttırmaya yetiyor. film vizyona girmeden bir joss whedon klasiği olarak çizgi roman formatında bir takım ürünler çıkarılacağını da belirtmekte fayda var.
 • http://www.thecabininthewoodsmovie.com/ şeklinde web sitesi olan korku filmi. amerika'da şubat 2011 de gösterime girecekmiş. web sitesinden gördüğümüz kadarıyla film evil dead e benziyor.

  edit: ocak ayında gösterime girecekmiş.
 • abd de gösterim tarihi 2011 ocak'a ertelenen, korku severlerin merakla beklediği film. web sitesindeki görüntüler evil dead i andırıyor.

  http://www.thecabininthewoodsmovie.com/
 • cloverfield ile sonsuz sevgimi kazanan, buffy-angel ikilisinde iyi bir yazarlık performansı gösteren drew goddard'ın üstadı joss whedon ile birlikte yazdığı ve ilk yönetmenlik deneyimini yaşadığı, çok ama çok talihsiz film.

  filmin teen slahser'lar başta olmak üzere tüm korku filmi klişelerini kıracağı ve yeni bir trend yaratacağı konuşuldu durdu. scary movie gibi değil elbette ama, işin içinde komedi de vardı. senaryo internete sızdı zamanında, beğenen oldu beğenmeyen oldu. ama çekilince güzel olacaktı, herkesin inancı vardı. diğer her şey gizli tutuluyor, inanılmaz bir merak oluşturuluyordu. işin içinde joss whedon olunca tabii, ister istemez büyük bir ilgi doğmuştu proje üzerinde. oyuncu kadrosunda şimdilerde thor olarak karşımıza çıkmaya hazırlanan chris hemsworth; whedonverse oyuncuları amy acker ve fran kranz var. film vizyona girmeden bir de çizgi roman mini serisi yayınlanacak.

  gelelim talihsizliğin en büyüğüne. filmin stüdyosu mgm. hani şu koskoca james bond filmini bile iflas etmek üzere olduğu için rafa kaldırmak zorunda kalan mgm. hani şu elindeki son parayı de hot tub time machine filmini vizyona sokmak için harcayan ve beklediği geliri elde edemeyen mgm. hani o gözünü para hırsı büyüyüp mis gibi cabin in the woods'u joss whedon dahil herkesin itirazına kulak asmadan 3d'ye çevirtmek için vizyonu bir yıl erteleyen mgm. şimdi iflas sorunu çözülürken film tozlu raflarda, gün yüzü görmeden bekliyor. joss whedon da ikide bir şaka yapıyor, film acaba hiç vizyona girmeyecek mi diye. bekliyoruz, ama ufuk parlak değil. 3d'ye çevirme işi ne aşamada, vaz mı geçtiler, direkt dvd'ye çıkma şansı var mı?... muamma.
 • abd'de 7 ocak 2011 de gösterime girecektir ama filmle ilgili bırakın fragmanı, tek bir fotoğraf bile göremedik. bir film bu kadar sır gibi saklanır mı arkadaş, hayret bir şey. tek bilinen filmin "yaratıklar" ile ilgili olduğu.

  2011 in ilk sürprizi bu film olabilir.
 • bildigim kadariyla filmi ceken stüdyonun icinde bulundugu ekonomik kriz nedeniyle ne zaman gösterime girecegi belli olmayan, hic bir zaman girmeme ihtimali de olan ama sahsen kesinlikle görmek istedigim film. facebookta kendisiyle ilgili bir kampanya sayfasi da vardir.

  http://www.facebook.com/releasecabininthewoods
 • yeni afişi yayınlanmıştır, fragmanının da eli kulağındadır: http://www.aintitcool.com/node/52138
 • çok şükür ki fragmanı yayınlanmıştır. http://www.welovecult.com/…in-in-the-woods-trailer/

  güzel whedon esprileri ve gerilimli atmosferiyle heyecan artık resmen tavan yapabilir. uzun yıllardır yapmadığım bir şeyi yapıp bir korku filmini sinemada izleyeceğim. tabii film ülkemize uğrarsa.
 • nihayet ilk fragmanı yayınlanan film. biz çoktan umudu kesmiştik halbuki.

  http://www.youtube.com/watch?v=exfc12bqfkc

  fragmana göre klişe bir film olmadığı sonucunu çıkartabiliriz. cube ile evil dead birleşimi gibi duruyor. en iyisi bekleyip de görmek.