şükela:  tümü | bugün
  • an itibariyle ders çalışmakta olduğunu tahmin ettiğim, doğum günüsü final haftasına denk gelen bahtsız badim. o zaman bu yıl kendisi için dileğim tez zamanda sevgililer gününde sevgilisine ps3 alan güzel kızla tanışması, onunla mutlu mesut olması olacaktır, ha bi de şu alttan kalan derslerini veriversin.
  • hakkında bu kadar az entry girilince uçuruldu sandığım, uçurulmadığını öğrenince bu kadar az entry girilmesine şaşırdığım yazar. lisedeyken esprilerimi ilk öğrenen kişi olma şerefine erişmiştir. genel kültürüne laf eden çarpılır; belgesel izler, caz dinler. piposunu ağzından eksik etmez. tek kusuru pes'te biraz fazla iyi olmasıdır. şu anda hayattaki en büyük amacım pes 2011'de er geç bu adamın eline verebilmektir gamepad'i. özetle, adam gibi adam, 10 numara dosttur.
  • emek emek yazdığım mektubuma bir aydır cevap vermemiş yazar.
  • kendisine viyanadan üzerinde viyana yazan kupa getirdiğim badim. ayrıca yakında askere gidecek kendisi. gitmeden kupasını benden alıversin.
  • sozlugun acik ara en boktan nicki. hani birinin gorup de "aa evet ya hatirliyorum o elemani" deme ihtimali yok.*

ıste bunlar hep ergenlik hatalari.*
  • şayet tahminlerim beni yamultmuyorsa, ergenlik yıllarında sıkı bir lebron james hayranı olduğunu düşündüğüm yazar. muhtemelen bir dönem düzenli olarak pivot dergisi de okumuştur.*
  • ne gerzekler var lan. şu kafadaki "adama" bile kezban diyen mallar var. millete hacı diyomuşum.

ne deyim peki y*rr**m? (bu daha iyi oldu sanırım;) )
  • adam midilli'ye tatile gitmiş hala entry girme derdinde. gecelere akması gerekirken...

edit: entry'den 4 yıl sonra kendisiyle midilliye tatile gittik. gecelere akılacak bir yer değilmiş. buradan özür diliyorum kendisinden.
  • gönül almak için bira ısmarlayan koca yürekli adam. analitik çalışan beyni salaklığa gelemiyor, hemen atarlanıyor. bana yaptığı upuzun listeye tik attıkça geri dönüş yapacağım. haberi olsun.

edit: üstüne çuvalla rotring atmak istediğim kişi. artık bütün gün bir eline birini öbür eline diğerini alıp ağırlık hesaplaması yapar. kalem eksperi diye geçinen şahsıma büyük aydınlanmalar yaşatmıştır. yine de bir dolmakalemci değil. meh.

şaka şaka.
  • ‘ya çenin doğumgünün mü oldu bakıym çenin’ diye şimartabileceğim beybifeys. şaka şaka kadayıf oldu gözümüzün önünde.