şükela:  tümü | bugün soru sor
 • dün izlediğim film.
  babasının aslında yakalanamamış bir seri katil olduğunu öğrenen lise cağındaki bir cocugun yaşadıklarını anlatıyor. konu çok güzel fakat işleniş o kadar iyi değil finali ise çok havada kalan bu filme puanım 6.5/10
  ha evde boş vaktinizde izlenir mi ? izlenir. ama sinemaya gitmenize gerek yok.
 • film, babasının seri katil olduğundan şüphelenen çocuğun, kanıt toplamaya çalışırken bir yandan da "lan ben mi kafayı yiyorum acb" ikilemine düşmesini konu alıyor. benzer konu, summer of 84'da da mevcut. nitekim, summer of 84'da yan karakterler sırıtmıyor, hikayeyle uyum sağlıyor, bizim de onlardan biriymişiz gibi hissetmemizi sağlıyor ve bu sayede akıcılığı sürdürebiliyorlardı. the clovehitch killer'da yan karakter olarak gördüğümüz kassi'yi filmden çıkarsalar kopukluk şöyle dursun psikolojik gerilimin saçma sapan ergen aşkına dönüşmesini de engellemiş olurlardı.

  kassi nedir, kimdir, necidir? güzelim tahkik unsurunu alıp yavşak coming of age sosuna bulamak ne menem bir iştir? halbuki çocuk, tek başına olayların üstesinden gelebilir, başkalarını olaya katmadan sonuca ulaşabilir, en sonunda da anneyi ikna etmeye çalışabilirdi.

  babamın seri katil olduğundan şüphelensem (tövbe estağfurullah) gidip de ıdısının dıdısına "ya kuzen, benim peder seri katil glb" demem. arkamdan "evde otur otur kafayı yedi" deyu dedikodu çıkarırlar.

  allah aşkına her bokun içine aşk-meşk koymayın, yapmayın kardeşim ya.