şükela:  tümü | bugün
 • yerli e-likit üreticisi.
  açıkçası yasal sorunlardan dolayı yerli üreticilerin mecburi olarak merdivenaltı üretim yaptıklarını bildiğimden güvenmekte zorlanıyorum. malum, laboratuvar açacak halleri yok. ama bir yandan da tadlarını merak ettiğimden fırsat buldukça deniyorum. özellikle efkar likitleri (1-2 tanesi hariç benim damak tadıma pek uymasa da) oldukça popüler. bunu da yeni keşfettim. berbat site tasarımlarına, sipariş verirken hatalarla karşılaşmama rağmen yılmadım, bunlardan captain black gold sipariş ettim. hiç beklemediğim kadar tadını beğendim. premium likit ayarında aromaları var. zaten sanırım onlar da bunun farkındalar ki klasik yerli tedarikçilerden bir üstte olacak şekilde fiyatlandırmışlar likitlerini. (bence o kadar etmez, o ayrı konu)

  özetle; likit sıkıntısı çekildiğinde imdat çekici niyetine kullanılacak bir likit üreticimiz olmuş. umarım steril bir ortamda ve kaliteli malzemelerle üretim yapıyorlardır. mutfağın başında walter reyis ayarında birisi varsa tamamdır.
  http://www.collectionvape.com/
 • leş likitçi.

  açıklama bile yapmayacağım kadar kötü.
 • evet premium değil türkiye'de kötü sayılmayacak likitlerden biri tesisleri iyidir alınır.

  -turkish gambit
  -old castle
  -milkberry

  bunlar bana hitap etti fakat likitlerinin hepsinde bariz bir tatlılıkla beraber bir vanilya kokusu var bana göre tek eksisi buda nbase ile alakalı olduğunu düşünüyorum.
 • likit alınmaması gereken likit tedarikçisi. liktleri aşırı derecede kötü ve ne olduğu belli değil. iki gündür içmeye çalıştığım fakat içemediğim burnumdaki sümükte kan oluşmasına neden olan likittir varın siz düşünün sattıkları şeyin ne olduğunu ürünlerinin sıkıntılı olduğunu kabul etmemeleri de işin enteresan hali bunlar likitse önceki içtiklerim neydi.
 • rakip firmalar buraya çökmüş olsa gerek ki mesnetsiz hakaretler yazılmış.
  bu firmanın likitleri ilk başta çok güzel gelmiyordu.
  daha sonra mtl e geçip denediğimde kıymetini anladım.
  yerli olarak daha iyisi yok bence.
  bir çok satıcı tel no vermekten çekinirken bu adamların whatapp hattı var
 • bozmuştur.