şükela:  tümü | bugün
 • bu entryi giren the colombus dispatch yazarliktan ucurulsun kampanyasidir. sozluk yonetimimin haysiyeti varsa bu adam yazar olarak kalmamali.
  edit: adamin yaptigi karaktersizligi savunup da comar dendi ya daha da diyecek bir sey kalmiyor geriye. kiz kardesin, annen veya karin herhangi bir aile bireyinin basina benzeri gelince bu nicklerden birini de sen al bence. tam senin genisligine gore.
 • sikerler öyle ifade özgürlüğünü. "kara mizah yapıyom ben yaa" diyerek kendisini çok akıllı sanan bir denyonun kendisini "ifade özgürlüğü" diye savunması kadar salakça bir şey olamaz. ama oldu işte. neden? çünkü burası ekşi sözlük.

  burada kara mizah'ın k'sını bilmeden 3 iq'su ile gezenler, vatan hainleri, terörist gavatlardan çok iyi rant sağlanır.

  ifade özgürlüğüymüş. öyle ifadeyi sikerler.
 • ifade özgürlüğü kapsamında değerlendirilmesi fazla zorlama olduğu kadar, yaş sınırlaması olmadan erişilebilen bir platformda bahse konu ifadenin nick olarak kullanılması -suçların ağırlığına ve toplumda yaratacağı infiale girilmeksizin- suç ve suçlunun övülmesi anlamı taşıdığı yönünde de yorumlanabileceğinden; fiiliyata geçip nicki almadığından veya nick başka birisi tarafından hali hazırda alınmadığından, uçurmak fazla ağır bir ceza olup, bahse konu entrynin"gg" statüsüne alınması uygun olur.

  not: kanaatimce, elbette o entry hiç var olmasa daha iyi olurdu.
 • bizim ekşi sözlük ahalisi cidden amerikadaki pembe götlü demokratlara dönüştüler. lan alınmayın her şeye, tetikleniyorsunuz her sizin gibi düşünen insan olmadığında. bağnaz çomarlardan farkınız yok.
 • ifade özgürlüğünü g.tünden anlamış yazarın uçurulma kampayası..

  desteklediğim kampanya.. burası sözlük, iğrenç bir vahşeti, bir acıyı geyik malzemesi yapma mekanı değil!
 • bu entriyi yazan gerizekalı muhtemelen empati kuramayan bir çocuk. yani umarım öyledir. çünkü eğer yetişkin ise ve şunu düşündüyse, yazdıysa muhtemelen dünyanın en bencil insanı olabilir kendisi. ve dikkat edilmesi, korkulması gereken bir psikopat olma ihtimali de çok yüksek. çünkü olay inanılmaz bir olay. normal bir insan bunu öğrendiği anda kanı donar, çocuğun ailesiyle empati kurar ve doğal olarak üzülür. yani sikik sikik espri kasmaz.
  dediğim gibi umarım ve muhtemelen çocuktur aksi halde durum vahim.

  kampanyaya gelince: olabilir, bir psikopat yahut ergen sözlükten uzaklaşmış olur.
 • ya abi ne kastınız ben içeriksiz porno tadında sövdüm, o da kendinden beklendiği şekilde yarabbi şükür dedi siz de öyle yapın bir mesaj kadar uzak basın küfürü. yaratıcı olmanıza gerek yok direk babadan kalma analı bacılı girin. yok seksist bilmem ne, pembe götlülük yapmayın basın küfrü. uçurulsa küfürde edemicen ne gerek var.
 • word's are not violence yazmış yazar.

  o zaman küfür yiyince entri editlemeyeceksin. küfür de olsa word's are not violence.
 • yine furkan ekolü. ifade özgürlüğü aşığı ama konu reis olunca prensip falan kalmıyor.
 • tamam işte buda bizim ifade özgürlümüz .
  edit:bir de bunu favlayan sözlük yazarları vardır onlarlada ilgilenmek gerek .