• robin williams ve sarah michelle gellar'lı 2013 - 2014 dönemi yeni cbs komedisi.
    bir baba kızın işlettiği reklam ajansında geçenlerin işlendiği dizide williams kafadan kontak, çılgın babayı, gellar ise aklı başında, oturaklı kızını canlandırıyor.

http://www.youtube.com/watch?v=qz-8jouqze0
  • promosu yayınlanmış.
  • promosunda mad menin yakışıklılarından james wolku gördüm ya, bu dizi tamamdır. en azından benim için.
  • leo burnett chicago'nun kreatif direktorunün danismanlik yaptığı dizidir.
    merakla bekliyoruz.
  • 26 eylülde ilk bölümü yayınlanacak olan, sabırsızlıkla beklediğim dizi. leo burnett’in baş kreatif direktörü john montgomery’nin danışmanlığında çekilen bu dizinin yapımcısı ve senaristide ally mcbeal, l.a. law, boston public gibi dizilerden tanıdığımız david e. kelley. david, başarılı ekibini ajansın havasını koklamak için leo burnett chicago’ya birkaç kez ziyarete götürmüş. hatta dizinin ismi de, tbwa’in apple için hazırladığı tarihin en önemli reklamlarından “think different” kampanyasından alıyormuş: “here’s to the crazy ones” .. mad men’in hem komiği, hem de günümüzde geçen versiyonu olacağını düşündüğüm bu dizi henüz başlamadan favorim. umarım haya kırıklığı olmaz..
  • hiç bilmediğim ve hiç bir beklentim olmadığı az önce tesadüfen ne izlesem derken pilot bölümünü dizimagda görüp izlediğim dizi. beni çok eğlendirdi, çok zevkli mikemmel muhteşem bir dizi. bahsedilen doğaçlama şarkı sahnesi gerçekten çok zevkliydi. moral düzeltici, neşeli çok iyi oynanmış bir diziye benziyor.
  • pilot bölümüyle bile bu kadar güldürebilen bir komedi olduğu için şaşırttı. açıkçası bu kadar iyi olacağını beklemiyordum. sanırım yeni hit komedimizi bulduk. sarah michelle gellar da hala çok tatlı kadın.
  • izleme listeme aldığım dizi. ilk fırsatta izleyeceğim.
  • ilk bolumuyle kendisini bana sevdirmiş dizidir. bir kere robin williams var daha ne olsun. özlemişim hem de çok. umarım çok izleyeni olur, güzel güzel devam eder. ilk bölümüyle benden iyi puan aldı, darısı diğer bölümlere.
  • --- s01e02 spoiler ---

ördeklerin göle salındğı sahnede robin williams release the quacken diyerek selamını çakmıştır
    (bkz: release the kraken)

--- spoiler ---
hesabın var mı? giriş yap