şükela:  tümü | bugün
 • "ilki neydi ki ikincisi ne olsun ?" diye düşündüren, muhtemel ubisoft eğlencesi.
 • yine devasa bir haritası olacağına kesin gözüyle baktığım oyun. eğer ubisoft ilk faciadan ders çıkarabilmişse bu oyun ciddi anlamda ses getirebilir. ubi'den beklenmeyecek şey değil nihayetinde. zira assassin's creed ve watch dogs serilerine baktığımızda ortak gördüğümüz şey, gerçek anlamda istenilenlerin 2. oyunlarda verilebildiği idi.

  elbette yapımcı son yıllardaki işleriyle kendine duyulan güveni sarsan ubisoft olunca, eh tabi bu oyuna kuşkuyla yaklaşılması son derece normal.

  her neyse, takipteyiz efenim.*
 • sonunda duyurulmuştur. https://www.youtube.com/watch?v=mxn1nml-dqu

  oyun çok güzel duruyor. tek bir oyuna bir sürü motor sporu eklemişler. ilk oyunda var mıydı bilmiyorum ama sosyal medyayı da oyunda fazlasıyla kullanacağız gibi. her ne kadar umutlansam da oyunu yapan ubisoft olunca temkinli yaklaşıyorum olaya. umarım diğer ubisoft oyunları gibi oyunun kendisi tanıtım videolarının gerisinde kalmaz.
 • ubisoft'un oyun işlerini bırakıp sadece trailer yapmasına kanıt olan bir diğer trailer:

  https://youtu.be/mxn1nml-dqu

  evet eminim oyun gerçekten yılın en kötü oyunlarından biri olacak ama bunu bilmemize rağmen adamların trailerları küçük de olsa bir heyecana sebep oluyor.

  ah be ubi, trailerların yarısını sunsan yine yeter be.
 • ilk oyunu ben oldukça beğenmiştim, arkadaşlarla uzunca süre oynadık. ön sipariş ile almayı düşünüyordum lakin ücreti bana fazla geldi, bence bu oyun maksimum 130 tl falan olması lazım ki rusya'da 1999 rubleye satılıyor, bizim paramızla 125tl

  fiyatlar;

  normal: 209
  deluxe edition: 239
  gold edition: 299