şükela:  tümü | bugün
 • "ilki neydi ki ikincisi ne olsun ?" diye düşündüren, muhtemel ubisoft eğlencesi.
 • yine devasa bir haritası olacağına kesin gözüyle baktığım oyun. eğer ubisoft ilk faciadan ders çıkarabilmişse bu oyun ciddi anlamda ses getirebilir. ubi'den beklenmeyecek şey değil nihayetinde. zira assassin's creed ve watch dogs serilerine baktığımızda ortak gördüğümüz şey, gerçek anlamda istenilenlerin 2. oyunlarda verilebildiği idi.

  elbette yapımcı son yıllardaki işleriyle kendine duyulan güveni sarsan ubisoft olunca, eh tabi bu oyuna kuşkuyla yaklaşılması son derece normal.

  her neyse, takipteyiz efenim.*
 • sonunda duyurulmuştur. https://www.youtube.com/watch?v=mxn1nml-dqu

  oyun çok güzel duruyor. tek bir oyuna bir sürü motor sporu eklemişler. ilk oyunda var mıydı bilmiyorum ama sosyal medyayı da oyunda fazlasıyla kullanacağız gibi. her ne kadar umutlansam da oyunu yapan ubisoft olunca temkinli yaklaşıyorum olaya. umarım diğer ubisoft oyunları gibi oyunun kendisi tanıtım videolarının gerisinde kalmaz.
 • ubisoft'un oyun işlerini bırakıp sadece trailer yapmasına kanıt olan bir diğer trailer:

  https://youtu.be/mxn1nml-dqu

  evet eminim oyun gerçekten yılın en kötü oyunlarından biri olacak ama bunu bilmemize rağmen adamların trailerları küçük de olsa bir heyecana sebep oluyor.

  ah be ubi, trailerların yarısını sunsan yine yeter be.
 • ılk oyunun kötü olan ozelliklerinin düzeltilip, dlc saçmalığı azaltılsa daha çok iş yapabilecek oyun. trailer klasik ubisoft tarzı. oyun içinde yarısı veremiyor o ayrı. ucak,bot vs sacmalık bana göre ama umarım hikaye modunda yedirebilirler.
 • ilk oyunu ben oldukça beğenmiştim, arkadaşlarla uzunca süre oynadık. ön sipariş ile almayı düşünüyordum lakin ücreti bana fazla geldi, bence bu oyun maksimum 130 tl falan olması lazım ki rusya'da 1999 rubleye satılıyor, bizim paramızla 125tl

  fiyatlar;

  normal: 209
  deluxe edition: 239
  gold edition: 299
 • trailere göre dehşet verici oyundur.
 • ilk oyundaki saçma sapan instancing sorunları, gereksiz aktiviteler, bazı basit mekaniklerin baştan hatalı tasarlanmaları gibi sorunları olmazsa oldukça hoş bir oyun bekliyor bizi. araç çeşitliliği de güzel, ilk oyunda yaptığım gibi canım sıkılınca basıp grand canyon'u gezebilme hissiyatını bu sefer uçakla da yaşayabileceğim.

  29 temmuz'da da çıkıyormuş, az kaldı. ubisoft'un son dönemlerde girdiği düzelme yolundaki sınavlarından birisi olacak bakalım.

  http://www.volhek.com/…w-2-cikis-tarihi-belli-oldu/
 • alpha için davet alıp oynadıktan sonra beta için de davet edildim. sınırlı sayıda davet hakkım var ilk oyunu beğenip denemek isteyen olursa ps4 üzerinde davet hakkım mevcut dediğim muhteşem oyun.
 • betasını oynayıp çıldırdığım oyundur.
  live map, live replay ve özellikle de fotoğraf moduyla beni benden almış durumda.
  görsel özelleştirmeler beta durumundaki bir oyun için gayet göz alıcı.