• the prodigy nin yepyeni albümünün ismi.

30 mart 2015 te çıkıyor.

acayip merakla bekliyoruz.
  • babaların dönüş manevrası başladı.
    zaten facebook'taki resmi sayfasında liam* son birkaç aydır yeni bir sürprizin olacağını belirtip duruyordu.
    yumurta çıktı sonunda ortaya*
    hadi angara goçlarım, hadi daşşağını yidiklerim utandırmayın beni, şöyle patlatın bir bomba da kulaklarımızın pası silinsin.
    özlemişiz!

not: grubun 6. stüdyo albümüdür aynı zamanda.
  • ilk video'nun nasty adlı şarkıya çekilldiği `the prodigy'nin 2,5 ay sonra çıkacak yeni albümü

01. the day is my enemy
    02. nasty
    03. rebel radio
    04. ibiza [feat. sleaford mods]
    05. destroy
    06. wild frontier
    07. rok-weiler
    08. beyond the deathray
    09. rhythm bomb [feat. flux pavilion]
    10. roadblox
    11. get your fight on
    12. medicine
    13. invisible sun
    14. wall of death

edit: grup şarkıları youtube'da paylaştıkça linkler güncellenecek
  • albüm ile aynı adı taşıyan şarkıyı yayınlamışlar efendiler. buradan dinleyebilirsiniz.

yorumlamam ise; nasty bayağı olmamış bir şarkıydı ancak the day is my enemy prodigy'nin o kirli soundunu fazlasıyla yansıtmış. remixlerini dört gözle bekliyor olacağım bir şarkı olmuş kendileri.

albüm daha ortalıkta olmadığı için albüme yorum yapamıyorum. şarkı olarak güzel olmuştur.
  • 30 mart'ta yayınlanacak 6. prodigy albümü. biraz önce 3. single ve 2. klip de geldi, wild frontier'a çekmişler. şu ana dek dinleyiciye sundukları parçalar sırasıyla;

nasty
    the day is my enemy
    wild frontier

şeklinde. single'ları bu kadar erken ve arka arkaya yayınlamaları alışmadığımız bi durum. aslında iyi yapıyorlar, versinler ön sevişme niyetine tabi ki. görünüşe göre invaders must die'la başlayan yeni dönem soundları devam ediyor, köken bildiğimiz prodigy, saygılar sunacağımız bir albüm olacak gibi yine.
  • yine prodigy hazretleri bu albümden yeni bir şarkı daha eklemişlerdir lyrics video olarak.
    wall of death
  • invaders must die'i tamamlayici album gibi olmus, bazi sarkilar cok andiriyor ornegin wild frontier ve imd'dan colours. ha album gaz mi? tabii ki gaz amina koyayim prodigy ambient album yapacak degil. invaders must die'i begenen bunu da begenir. ha ikisi de vasat albumler o ayri mesele. ama insanin ofkesini aliyor yine de.
  • bir türlü beğenemediğim the prodigy albümü. albümle aynı ismi taşıyan ilk şarkı güzel, ama gerisi tıraş bana sorarsanız.
  • artık biz mi kaliteli elektronik müziğe aşırı susadık, yoksa bu adamlar ne yapsa gidiyor mu bilmiyorum; ikinci dinlememden sonra bırakamadığım albüm oldu. the prodigy diskografisine evladiyelik şarkılar var. albüm müthiş. canlı performanslar da her zamanki gibi olursa kült bir albüm olacak.

hit: the day is my enemy, rok-weiler, rebel radio, nasty

dinlemeğe değer: invisible sun, ibiza, beyond the deathray, rhtym bomb, wild frontier, medicine

vasat: destroy, wall of death, roadblox, get your fight on

kötü: ...
hesabın var mı? giriş yap