şükela:  tümü | bugün
  • bu yil (2020) kitap yayimlanacak mi sorusuna verdigi yaniti, orospu cocugunun kendi agzindan dinleyelim: https://clips.twitch.tv/littlehotslothtinyface

tarih falan yok. 2020'de de cikmayacak.

senin yazacagin kitabin da senin de amk.
  • kitap ne zaman çıkacak diye soranlara da atarlanmış canlı yayında!!!
    lan ayı sana ne sorsun takipçilerin? kitabını yazıp yayınlaman dışında ne işi olur insanların seninle?

gören de adam laboratuarında aşı araştırması yapıyor da biz acele ettiriyoruz piyasaya çıkar diye o yüzden kızdı zanneder.

arkasındaki raflara da yığmış mısır gevreklerini. heyvan!
    akşama kadar doldurup doldurup yiyordur dana.
  • çıktığında okursam adam değilim. tavırlara bak lan.
  • 2017 haziran itibari ile patrick halen daha kitabi revize ettigini ve butun bir kitap olmaktan halen uzak oldugunu ve cok yolunun oldugunu soyluyor.

meali: patrick taslagi editore 2019 yilinda verirse, 2021'de ancak okursunuz.

patrick sonradan gorme ve ne oldum budalasi olan, parayi ve sohreti gorunce asil ugrasinin izini kaybetmis sorumsuz bir pic kurusunun tekidir.
  • akşama kadar twitter'da geyik goygoy peşinde sakallı ayı! hemen her konuda yorum yapıyor.
    otur kitabını yaz lan!
  • --- spoiler ---

üniversiteden niye kovuldu?
    kralı nasıl öldürecek?
    chandrialılarla karşılaşacak mı?
    karşılaştıysa sonuçları neler
    olaylar buraya nasıl geldi?
    nasıl kote oldu?
    niye sempati yapmayı bıraktı?
    rüzgarın adını unuttu mu?
    hatta rüzgarı istediği zaman çağırabiliyor muydu?
    tarihçi ile ilk karşılaştıklarında çıkan örümcek benzeri canavarlar nerden geliyor?
    bast kim?
    yoltaşının asıl olayı nedir?
    sim ile will ne olacak?
    bast onu eski haline geri çevirmeye çalışıyor, neden?
    yoksa chandrialılarla savaşmadı mı?
    denna'nın hamisi kim?

son kitap diyor adam ya. son kitap. 2000 sayfada daha fazla soru sordurmaktan başka bir şey yapmamışsın, son bir kitapla bağlamayı mı düşünüyorsun? ilk kitabın arka kapağında; "benim adım kvothe" diye başladıktan sonra anlattıklarından, trebon'un nasıl yanıp yıkıldığı ve felurian haricinde bir soruya cevap alamadım.
    --- spoiler ---
  • book depository ve amazon'da yayın tarihi 20 ağustos 2020 olarak yazılmış kitap. inanmak size kalmış.
    https://lrmonline.com/…book-gets-2020-release-date/
  • diğer kitapları unuttum lan patrick. ustan grr martine özeniyorsun. bundan sonra serisi tamamlanmadan kitap okursam ne olayım.
  • okumadan bu dünyadan göçüp gideceğim diye korktuğum kitap. muhtemelen kitap çoktan yazıldı, düzenlemeleri yapıldı, tekrar güncellendi, son haline geldi. fakat biliyoruz ki patrick rothfuss kitaplarının dizi/film haklarını vermiş. kitapların dizi olarak yayınlanacağı hakkında kesine yakın yazılar var. bu da demek oluyor ki, o dizi bitmeden bu kitap gelmez.
  • şu başlığa 70 senelik bilgi girip yeşillendirmeyelim lütfen. evet bayadır beklenen bir kitap ve dolayısıyla insan bir gelişme var zannediyor.