• şu sıralar %50 indirim ile steam'de satışta. ps4'e almıştım, epey oynamıştım ama bu tarz oyunları konsol'da oynamak zormuş onu anladım. indirim var diye pc için de satın aldım. biraz bağlayan bir oyun istiyordum kendime ve eso o tarz bir oyun. hazır indirimdeyken almak isteyen yazarlar beni dürtebilir.
  • bir quest zincirinde quest'i aldığım a şehrinden b şehrine gidene kadar yolda 70 farklı quest zinciri daha kovalatan oyun.

şikayet etmek için yazmıyorum, questlerin hepsi birbirinden güzel ve her biri lore'a biraz daha derinlik katan hikayeler.

tek kötü yanı oynadığım wow, the secret world legends vb... gibi mmo'ların questlerine göre biraz daha uzun sürüyor questleri.
  • sadece singleplayer story kısmı için bile oynanilabilecek oyun. hikayeler hiç sıkmıyor, devasa bir dünyası var ve müthiş zengin bir içerik. toplulugu gördüğüm en iyi mmo topluluklarından. karakter özelleştirimine bile 30 dakika ayırdığım olmuştur. her class'ı her türlü buildde oynamanız ve her bir build ile de oyunu bitirmeniz mümkün. endgamede pasif/aktif her skilli açma imkânınız var(level atladıkça verilen skill puanının yanında bazı görevlerden de skill puanı alıyoruz,) ayriyetten vampir veyahut werewolf olup insanların canına okuyabiliyoruz* pvp biraz oyuncu yeteneğine kalıyor. uzun lafın kısası gelin oynayın da bir türk topluluğu oluşturalım*
  • tes online'la yaşadık da tamriel unlimited'e ölelim dedirtmiştir.

bethesda'ya sesleniyorum allah aşkına single'ı boşlamayın ve single'dan şaşmayın * fallout 4 ve dishonored 2 bombalarını patlattınız lütfen gölge düşürmeyin.
  • thieves guild dlc sonrası pek çok sorun yaşayan oyun. lag ve dc sorunları aldı başını yürüdü. toaprlanması için en az 1 ay sürer.
  • oyunun* b2p sistemine geçtikten sonraki ve konsollara da gelecek versiyonunun adı.
  • wowda pvp yi geliştirmek adına hiç bir şey yapılmaması benim eso ya geçmemi sağladı. oyunda level atlamak strese sokuyor adamı. her yeni seviye karakterin üzerinde harcayabileceğin yeni skill pointler demek. o kadar çok seçenek kombinasyon var ki insanın kafası karışıyor. bu yönüyle wowu arkada bırakıyor. gerçekten de seçim olanağı çok fazla. orijinal hybrit karakterler ile oynayabiliyorsunuz.
hesabın var mı? giriş yap