şükela:  tümü | bugün
1502 entry daha
  • pc oyunlarını yıllar öncesinde bırakmış olsam da hala en unutulmazlardan biri bu benim için.

6. yıldönümü kutlu olsun.*
  • happy anniversary skyrim, divines bless you.

zamanında tanıtımlarındaki 11.11.11 tarihini iple çekmiştik ama artık skyrim'le alakalı bi şey çıkmasın diye dua ediyoruz bethesda yüzünden. bu yıl tes 7'yi hatta ne bileyim tes 8'in yeni dlclerini falan bekliyor olmamız lazımdı...
  • ayrı bir dünya, gez gez bitmeyen haritası ile
  • normalde böyle bir oyun çıkardıkları için yapımcı firmaya herkesin müteşekkir olması lazımdı ama etinden, sütünden, yününden, gübresine kadar o kadar para odaklı yaklaştılar ki millet artık skyrim lafı duymak istemiyor.

kaç yıl oldu elder scrolls 6'den ses bile yok daha...
  • nerdeyse görev bırakmadığım oyundur. dlcler bitti ,ana hikaye bitti, ana yan görevler bitti,deadra görevleri bitti,kısa yan görevler bitti ,nidaların hepsini öğrendim ,bütün şehirlerde fedai oldum, ev yaptım, maskeleri topladım,dağın tepesindeki ok talimi görevini bile yaptım ,artık sadece haritayı atla full baştan sona gezmeye başladım belki yolda ilginç bişey görürüm görev çıkar .
    edit:yazım hatası.
  • 6 yıl önce doğmuş ve bana göre de şuana kadar yapılmış en başarılı oyun. belki fallout serisinden rakibi çıkabilir, onun dışında rakibi olduğunu da sanmıyorum.

"skyrim: ultra multi special legendary +++ edition"u duyurulmadan da tes 6'nın çıkacağını sanmıyorum.
    yani 2030 çok keyifli olacak gibi duruyor..
  • 2000den sonra çıkan en kötü tes oyunu
2 entry daha