şükela:  tümü | bugün
  • normalde 2016 gibi cikabilitesi olan oyun.

not: ayrıca bu başlığı parsellemek bana yar olduğu için çok mutluyum.

edit: fallout 4 duyurulunca 2016'da beklemek saçma oldu.
  • elsewyr yahut valenwood diye düşündüğüm oyun.
    rizörvt.
    edit: 05.05.2015 - 06.06.2016 tarihlerinde gelir.

bir vakit sonra gelen edit: anayun amu bethesda.
    9.9.9 da gelirse gelir. galiba.

2016 e3'ye bir buçuk ay kalan bu günlerde birlik ve beraberliğimiz, numidium'un foreskin'i olmak için kendini feda eden dwemerları aratmasın.
    çek abine ordan bi 7.7.7.

e3sini sikiim, daha productionı başlamamış proje. enderal oynayın.
  • -- rasim ozan kütahyalı mode on --

eğer ki bethesda bu oyunda dwemerları göstermezsee (5-10 saniye sus, kameraya göz sikici bakışlar at) .... (sesi yükselt, tane tane bağır) adam falan değildiiiiir

-- rasim ozan kütahyalı mode off --

şaka bir yana bu oyun next gen'de nasıl olacak gerçekten merak ediyorum. bana kalırda skyrim'deki mezarlık manyaklığını devam ettirmemeliler. azıcık açık havada mantıklı görevler yapalım. valenwood demişler mesela orada empire-aldmer çatışmasını birkaç sıkıcı savaş göreviyle geçiştirmesinler. bir orduda olduğumuzı hissedelim. ayrıca karakterin yemek-uyku gibi ihtiyaçları olursa hoş olabilir. bakalım artık nasip kısmet. iki-üç yıl içinde çıkmasını umuyorum.
  • skyrim hala kendini oynatiyor modlarla vs. bu oyunun çıkması en az 2017'yi bulur.
  • yakın zamanda çıkmayacağı firma yetkililerince açıklanmış. 2019-2020 sezonundan önce göremeyiz :(

link
  • dwemer'lar zamaninda gecmesini diledigim oyun.

(bkz: gel allahsiz gel)
  • dwemer'ler zamanında geçecekse senaryo konusunda sıkıntılı olacak oyun. dwemer dediğimiz halkın ortalama iq'su 160 filan. o adamlardan çıkacak karakterlerin çok orijinal olması gerekiyor. bethesda'dan skyrim seviyesinde bir oyun beklemiyorum. en azından questline'lar göz önünde bulundurulduğunda.
  • muhtemelen valenwood'da geçecek.

şöyle bir görsel var...

link: tıkla
  • 2 - 3 sene sonra çıkması olası oyun. beklemeyin derim. çıkacağı zaman rejim falan da değişeceği için günah ilan ederler oyunu. büyü müyü ne öyle cadı işi.
  • daha çıkacağı yok ama insan bekliyor işte.