şükela:  tümü | bugün
 • ellen degeneres ablamizin dansiyla actigi, akabinde konuk agirladigi nbc tabanli $ov programi.
 • izleyemedigim icin cok uzuldugum show
 • 2. sezon 8. bölümde joey'nin konuk olduğu program.
 • internetten indirmenin yolunu bulup birkac bolum izleyebildigim show. bu bolumlerden birinde ellen'in dogumgunudur ve bill clinton'da dahil olmak uzere ellen'in cesitli unlu arkadaslari ona surpriz dogumgunu mesajlari hazirlamislardir.
 • ilk 3 yılın en komik bölümlerini topladığı 2 diskten oluşan dvd seti var. çok eğlenceli. örneğin; jennifer aniston, gwyneth paltrow, ray romano - brad garrett, test sürüşü, jim carrey, orangutan, çok şeker konuşan ve zeki çocuklar (matthew, isabella), john travolta, en küçük ev yarışması, çikolata macerası ve daha neler neler.
  yaklaşık 1 saat 40 dakikalık seyirlik.
 • matthew fox'un (bildiğimiz adıyla (bkz: jack shephard)) konuk olduğu bölümün, gönlümün zirvesine oturduğu program.

  o nasıl bir konsepttir ki yarılmaktayım sabah beri (hayır bir de sawyer song'u yeni keşfetmiş biri olarak lost denen dizi ötesi, şov ötesi şeye daha da bağlanacağım korkarım).

  neyse fazla sapmadan gelelim ellen'a. bu kadına hastayım anacım! hayır yani sırf programına başlı başına bir yaşam formu şeklinde dolaşan evli ve ne yazık ki üç çocuklu matthew'ü konuk etmiş olduğu için değil; geçen yıl başarıyla sunmuş olduğu akademi ödül töreninden bu yana, clint eastwood'a yaptığı espriler nedeniyle, süper anlaşılabilir aksanı dolayısıyla, farklı ve de bağımlılık yapabilen espri anlayışı münasebetiyle hastayım! böyle her evde olmalı bir tane ellen. ne depresyonun esamesi kalır bünyede, ne de sıkıntı duyulacak herhangi bir konu.

  allam, o nedir öyle. öncelikle löööng diye bir klasik lost efektiyle "ellen" yazısı görüyoruz ki ilk kopuş olayı bu meyanda yaşanmış ve de bitmiş oluyor eşzamanlı.
  sonra o stüdyo. tropik orman; kuşlar, esrarengiz rüzgar, sesler.. vee hurley, sun, charlie, sawyer! ahahaa! sen bir dahisin ellen demekten başka şey gelmiyor aklıma. başka biri yapsa böylesi cuk oturmazdı diye de bir iddia atıyorum ortaya naçizane.

  sırf, matthew'ün o içten kıkırdamasını duymak için bile izlenmeye değer bir şov olmuş. ve elbet, ellen'in adamcağıza kate kılığında: "çıkar ulan diyorum o tişörtüüü" baskıları için de..

  son kez söylüyorum ceeakk! take off that shirt! right now!..

  http://www.youtube.com/watch?v=1gllip7ab6c
 • george clooney i programina cikarmak icin clooney nin ofisini basti, evine manken kafilesi gonderdi, buyuk maclar a cekilisle yolladigi izliyicilerine " pleace pleace george clooney go on ellen" pankartlari actirtdi lakin su ana kadar hala clooney abimizden ses seda cikmadi... simdilik. programi izlerken aklima eskiden sezen aksu yu programina cikarmak icin turlu turlu skec yazan beyazit ozturk geldi. onlar mi laubali? biz mi komigiz? karar veremedim.

  gogus kanseri ile savasanlar vakfi nin anasi sayilabilecek bir insan olmasi ayri bir konu. hemen her programinda cesitli yardim ve bagis reklamlari yaparak saygi, hurmet toplamisdir. saygi duydum.
 • bu programın seyircisi her şeyi alkışlıyor. afedersiniz, ellen hafif bi' yellense onu bile alkışlayacaklar, o derece.
 • dandirik ve türkiye'ye uzak düşen politik esprilerinden bıktığımız jay leno'nun şovu yerine cnbc-e de gösterilmesi süper olabilecek şov, kablolu tv sahiplerinin büyük kaybı.

hesabın var mı? giriş yap