şükela:  tümü | bugün
  • watchmen çizgi romanında üzerinde "the end is nigh" yazan bir pankartla sokakta dolanan, kızıl saçlı, çilli herife dikkat edilmelidir.

--- çok pis spoiler---

--- demedi deme spoiler ---

kendisi rorschach'tır efenim.

--- demedi deme spoiler ---

--- çok pis spoiler sonu---
  • nefis olmuş. super meat boy'daki gibi duvardan sekerek atlama gibi özellikleri yok karakterin, ve tümör toplama olayı saç baş yolduruyor. platformer oyunları seven herkesin alması lazım.
  • oynanışını geçtim, soundtrackleri müthiş. takdir ettim. en basitinden title screen... şahane.
  • eenox adlı ne tür bir canlı evladı olduğu bilinmez kişi tüm oyunu ölmeden bitirmiştir ve kendi adına bir achievement ekletmeyi haketmiştir.
    achievement'ında açıklaması ahanda şudur: "finish the entire game without dying(like eenox)."
    en son super meat boy'un tüm light worldları arka arkaya hiç ölmeden bitirdim ama şimdiki amacım end is nigh'ı tamamen ölmeden bitirmek. deneyenler 60-110 saat arası pratik sonucu bu başarımı alabildiklerini söylüyorlar. hayatsız birisi olarak neden yapmayayım ki?
  • şu sıralar epic store'da ücretsiz olarak dağıtılan, üstteki arkadaşın da dediği gibi soundtrackleri şahane olan troll oyun.
  • türkçesi son yakındır olan, rorschach'in taşıdığı pankarttı.

aynı zamanda güzel bir oyundu, part one ve part two versiyonları vardı az oynamamıştık abimle, hey gidi.
  • son yakındır, sonumuz yakındır manasına gelir.

nigh kelimesi "yakın" manasına gelir (near)
    yani,
    (bkz: the end is near)