• kara mizah yüklü ergen dizisi. akıcı..
  • emre belözoğlu tarafından söylendiği iddia edilen iki küfürün karşılaştırılması.

fucking prick daha sevimli sanki. fcking nigga ise aşağılıyıcı ırkçı bi söylem. evet.
  • charles forsman'ın aynı isimli çizgi romanından uyarlanmış, müthiş bir soundtrack'e sahip klasik channel 4 dizisi. kendini misfit hissedenlere tavsiye edilesi*
  • sevdiğim tüm şarkıları bir dizide kullanmaları muhteşem bir şey.

tanım: bir adet mia wallace ruhlu karakter içeren dizi.

edit: hey gidi hey. ilk sezonu bir gecede izlemiştim erasmustayken. bugün de ikinciyi bir oturuşta bitirdim. muhteşem olduğunu söyleyemem ama yine şarkıları beni benden aldı.
  • malum ortamlarda çamurdan hallice görüntü kalitesine sahip bölümler bulunmakta. cidden kaliteli versiyonlarına nereden ulaşabileceğimi bilen varsa yaksın kutumu.

onun haricinde 2. bölümü izledim, şu an için ergen dizisi demenin yüzeysel bir yorum olacağını düşünüyorum. hoş bir kara mizah var. süre kısa ama içi dolu.

bu arada unutmadan diziyi çevirmeye başlayıp yarıda bırakan çevirmen arkadaşa da selamlarımı yolluyorum.

tanım: hakkettiği değeri göremeyen dizi.
  • 5 ocak 2018'de netflix'de izleyebileceğimiz dizi.
  • internetteki ezogelin çorba kalitesindeki görüntülere rağmen hikayesini, mizahını ve oyunculuklarını sevdiğim dizi. netflix'e gelince elbette daha çok insan haberdar olacak ve umuyorum ki hakettiği ilgiyi görecek ve yeni sezonları gelecektir.

ayrıca 2014 yapımı bir televizyon filmi imiş önce daha sonra dizi haline getirilmiş, iyi ki de getirilmiş.
  • gün itibariyle netflix'te yayınlanmış dizidir.
  • iki bölümden izledim. anti-kahramanlara gereksiz bir yetenek ya da misyon yüklenmeden ergen olması çok hoşuma gitti. kara dizi olması zaten artı puan ama yine sistem eleştrisi yaparken netflix’e dahil olmak; meh.
  • dün gece tüm bölümlerini bir çırpıda izleyip çok beğendiğim netflix'in yeni yapımı olan çizgi roman çıkışlı yeni dizi.

oldukça tadında kara mizahı sayesinde bir ergen hikayesi olmaktan çok bir yol hikayesine dönüşen ve bunu yaparken hiç sıkmayan, samimi atmosferi ile bence 2. sezonu kesinlikle hak eden bir yapım.
hesabın var mı? giriş yap