şükela:  tümü | bugün
430 entry daha
  • ikinci sezon sonunda insana 82model honda accord sevdiren dizi. müzikler, renkler, araçlar, tüm pastel detayları ile seksenler atmosferinde akıp giden bir buruk aşk hikayesi. özellikle ikinci sezon ilk bölümlerindeki iç ses sahneleri selvi boylum al yazmalım tribute'u gibi. izleyiniz.
  • ergen dizisi diyenler hayatında ergen dizisi görmemiş galiba
    (bkz: teen wolf)
    (bkz: elite)
    (bkz: 13 reasons why)
    (bkz: riverdale)
  • soundtrack konusunda çok iyi olan dizi. toplumun genel yargılarına yönelik mesajları çok ince düşünülmüş.

edit: soundtracks
  • hepsi bir kenara acayip akıcı bir dizi, çok sevdiğim sitcomlar bile bu derece değilken nasıl bir teknik kullanıyolarsalar artık.
  • nasıl ebeveyn olunmaz olayını çok iyi anlatan bir dizidir.
  • (bkz: sağ salim)

bu konseptin yapilmisi var bizde.
  • shit
  • ilk sezonunu izledikten sonra devamı gelmeyeceğini düşünüp gözden çıkardığım. anlı şanlı sözlüğümüz sayesinde devamı gedliğini öğrendiğim, deli gibi merak edip evde yeni taşınmamdan ötürü internet bağlantısı olmanasından kaynaklı izleyemediğim. başrolde ki iki gencin de güzel iş çıkardığı dizi.
    çok merak yüksek beklenti
  • bir gecede ikinci sezonunu bitirdim. ikinci sezon ilk sezona kıyasla daha farklı çizgide gidiyor, daha farklı işlenmiş ve daha farklı şeylere odaklanmış. tadı damağımda kaldı.

9/10
  • damağımda buruk bir tat bırakan dizi. kaliteli bir şarap gibiydi adeta.
    alyssa, bu söyleyeceklerim senle ilgili, sen ne bohem ne başına buyruk ve de cool bi sürtüksün ki senden nefret de edemiyorum vaz da geçemiyorum nedense..
    son olarak:

--- spoiler ---

sanki hayaletli bir ev ama evin hayaleti benim
    --- spoiler ---
107 entry daha