şükela:  tümü | bugün
 • nbc'nin 2010 sonbahar sezonunda yayınlacağı yeni iddalı dizisi.
 • kendi sitesinde tanim olarak "cevaplarin daha buyuk sorular doguracagi, merak uyandiran bir yolculuk" yer aliyor. lost'ta tatmin olmayan guruhun boyle bir diziye nasil yaklasacagi daha cok merak uyandiriyor aslinda. "lost bitti, ee nolcak" kitlesini uzerine cekebilecegi gibi, "ya birak allasen, istemiyorum bi daha boyle problemli, gizemli dizi" tepkisini de cekebilir tabii.
  heroes'dan taniyip gicik oldugumuz zeljko ivanek ile gilmore girls'den tanidigimiz scott patterson da projede yer alan isimler arasinda.
 • lost seyircisine oynamaması gereken dizi. undercovers ile birlikte yeni sezonun en ilgi çekici nbc dizisi olacaktır kuşkusuz. ancak insanların, hele ki lost'un finalini izledikten sonra, bir daha o kadar gizem dolu bir diziye zaman ayıracaklarını şimdilik düşünmek saçmalık olur. flashforward'ın başlamadan önceki halini ve şimdiki durumunu göz önünde bulundurursak bu zaten aşikar. daha çok kablo tv dizileri gibi sezon içersinde hikayeyi nispeten toparlayan bir yol çizerlerse tutar gibi görünüyor, ancak 6 sezonluk bir hikayeyi daha ne amerikan izleyicisi; ne de dünya izleyicisi kaldırır. unutmayalım ki koskoca lost finalini bile amerika'da sadece 15 milyon kişi izledi. bu sayı gerçekten çok az.
 • fragmanı sitesinden izlenebilir. yeni sezonun benim açımdan en iddialı dizisidir.. bakalım, ya çıkacak ya batacak, ama sırf bu fragman için ben iptal edilene kadar izlerim, o kadar sardı şimdiden..

  http://www.nbc.com/the-event/
 • jay leno'ya göre 24 ve lost karışımı -arasında- bir dizi. ayrıca dizinin bölümlerini sır gibi saklıyorlarmış, kanaldan oyuncular dahil kimse alıp izleyemiyormuş. iddiadaki referans diziler çok kuvvetli umarım hayal kırıklığı olmaz.
 • senaristlerin lost ve ezel'den ilham alarak, izleyicilerin beynini sulandırmayı hedeflediği dizi.
 • ilk bölümü torrent ortamlarına düşmüş dizi.
  indiriyoruz bakalım.

  izledikten sonra edit: oha diyorum.inşallah sıçmaz.
 • yazılıp çizildiği üzere bir heyecan yaratmıyor değil bu dizi.fakat lost gibi süper başlayıp sonrasında samanyolu tv dizisi tadında bağlanacaksa olaylar bu sefer nbc'nin merkez binasına bomba ihbarında bulunurum arkama da dönüp bakmam.

  izledikten sonra gelen edit: şimdi çok iyi de bir ilk bölümdü çok güzel de bir ilk bölümdü tamam mı!? tavsiye edilir.
 • müthiş bir ilk bölümdü. henüz yorum yapmak için erken fakat fazlasıyla heyecanlı bir dizi olacak gibi, umalım da hep böyle devam etsin.
 • pilot bolum bittiginden beri "nolur allahim flashback olayi da pilot ile bitmis olsun bundan boyle pitir pitir ilerlesin flashback filan olmadan" diye dua ettirendir... simdi birazdan cikip bi tavuk alip kurban edicem ki kabul olsun siz de oyle yapin!