şükela:  tümü | bugün
 • sylvester stallone' un yönetmenlik, oyunculuk ve senaristlik üçlemesiyle karşımıza çıkmasını beklediğimiz yapım aşamasındaki film projesi.
  filmde şu an için jet li ve jason statham' ın da kendsine eşlik etmesi bekleniyor.
  filmin konusunun; güney amerika'daki kötü diktatörle ve onunla kapışacak parali akserlerle ilgili olduğuna dair söylentiler var. konu nedense biraz şaibeli gibi ama bu üç kişilik muhtemel kadro aksiyon icin gayet yeterli. umarim güzel birsey çıkar da vurdulu kırdılı film ihtiyacımızı biraz gidermiş oluruz.
 • son iki filmi rocky balboa ve rambo ile iyi işler çıkartan sly' ın yeni projesi. sly en sonunda hem yönetmen hem senarist hemde başrol olmanın avantajını anlamış ki expendables tada aynen devam ediyor. bununla beraber kadroda jason statham, jet li, dolph lundgren gibi aksiyon sinemasının önemli isimleri var. hatta söylentilere göre forest whitaker da filmde olacakmış. ayrıca filmin kadrosuna bir büyük aktör daha bekleniyor, benim gönlümden bruce willis geçiyor,umarım yanılmam. açıkcası rocky balboa ve rambo oldukça iyi filmlerdi, özellikle benim gibi 80 lerin sonu 90 ların başındaki erkek çocukları için. tahmini 2010 yılında gösterime girecek film son yılların en iyi aksiyon filmi olacağını umuyorum.
 • "bir aksiyon filminin kadrosunda kimlerin olmasını en çok isterdiniz?" şeklinde bir soruya cevap veren film. kadroda bir tek arnie eksik. sly abimiz yönetmenlikte rüştünü ispatladığına göre, bu filmini de heyecanla bekliyoruz.

  http://www.imdb.com/title/tt1320253/

  edit: arnie'nin cameo yapacak, sayılmaz gerçi o.
 • kadrosuna bakinca aklima sadece tek bir kelimeyi getirmis film... evet, tek kelimeyle ozetlenebilir:
  testesteron... evet, salt testesteron...
 • mickey rourke, slyvester stallone, jason statham, jet li ve forest whitaker'in kesin oynadigi; yetmezmis gibi ben kingsley ve robert knepper soylentilerinin de oldugu film. yani bu tipler konusuz toplansinlar aksiyona girsinler gene izlenir o film.
 • filmin isminde rambo 2 ye bir gönderme var.

  vietnamlı kız sorar bir sahnede ramboya, neden 'seni' gönderdiler, savaşmayı sevdiğin için mi... diye
  rambo da der, i'm expendable (ben harcanabilirim, gözden çıkarılabilirim)
  kız bilmiyordur o kelimeyi, ne demek dediğinde
  rambo şairane lafını söyler
  biri seni bir partiye davet eder... gözükmezsin ortalıkta... pek de önemli değildir...

  ışıktanmıdır bilmiyorum ama fotoğrafta gözüken stallone rambo 4teki şişik suratını dahi indirmiş, hırs yapmış

  http://www.canmag.com/…-stallone-expendables-yolked
 • wesley snipes'a filmde oynaması için teklif verilmiş, ancak wesley vergi problemleri nedeni ile abd'den çıkamadığı için kabul edememiş.
  oynasa iyi olurdu. ayrıca buradan silvestır a sesleniyorum. vandam ı neden almıyorsunuz aranıza.
 • arnold schwarzenegger de cameo yapacak. an itibariyle, hollywood'da bir apartman dairesinde michael dudikoff telefonunun çalmasını beklemekte.

  ----

  california ekonomisinin çakmış olmasından dolayı arnold schwarzenegger filmde cameo yapamayabilir gibi haberler de çıkıyor şimdi ain't it cool news'de. şimdi de steven seagal'ın kulakları çan çalmaya başladı.
 • kadroya arnold da katıldığına göre bize kalan tek şey savaş boyalarını sürmek , bıçakları bilemek, bandanaları bağlayıp o güne değin ölmemeye çalışmaktır. he tabiki bir de 80 ler sonu 90 lar başında çocuk olan eski arkadaşları arayıp toplanmak.
 • arnold schwarzenegger'in california valisini oynayacağı stallone filmi.