şükela:  tümü | bugün
  • yanlış anımsamıyorsam forever adlı dizinin bir bölümünün adı. yazarı da gelsin bakalım.
  • kullanıcı ismim.

sebebi ise dota 2'ye başlamamın en önemli sebeplerinden biri olan dota 1 ismi (bkz: akasha) olan, zeka sınıfının ve oyunun en cüretkar en çekici aynı zamanda yetenek ağı itibariyle bir hayli kıvrak kahramanı olan (bkz: queen of pain)'in seslendirmelerinden bir tanesi olması.

herkes dota 2'ye, yetenekleri nispeten daha akılda kalıcı daha kolay idare edilebilir olan (bkz: lich), (bkz: lion), (bkz: wk) gibi kahramanlarla başlarken ben yine akasha'yı seçmiştim.
  • ekşi sözlük tarafından hunharca katledilen yazar kardeşimizdir. bana şu şikayetini iletti ve yardım istedi:
    -karma sayısı gün geçtikçe aşağı çekiliyor.
    -geçici çaylaklık verilmiş kendisine daha sonra kaldırılmış.
    -lanetli olarak gözüküyor.

işbu kişinin yaptığı hata söz konusu değil.yazdığı entrylere bakıyorum, kendide bakmış bir şey yok. yani bu derece kötü şeyler yaşatacak elde tutulur bir şey yok. kendisinin bir an önce eski konumuna gelmesini temenni ettiğim değerli badim.
  • kendisine mesaj gönderilemiyormuş, bir de baktım ki lanetli. laneti kalkarsa bir mesajım olacak.

edit: (bkz: #72235574) kendisi mesaj almak istemiyormuş. bi mesajım yok o vakit. nick altından çekilmek icap eder.
  • (bkz: #72235441)
    o durum lanetli olmamla ilgili değil, mesaj atabilecek kişilerin badilerimden olmasını seçtiğimden öyle.
  • dota 2 başlığının 'hikaye anlatıcısı', bir yazar.

(bkz: merhaba arkadaşlar kanalıma hoşgeldiniz) *
  • bazı yazarların kendilerini mağdur ettiğini düşündüğü bir yazar. *

(bkz: #72603761)
  • desteksiz ve sebepsiz yere insanları fişleyemek gibi bir zararlı alışkanlığı olan şahıs. enteresan bir şekilde mesaj alımını da kapatmış. şahsi mesele söz konusu da değil. enteresan.
  • bana laptop bataryasıyla ilgili özelden mesaj atıp, kendisine mesaj atmamın mümkün olmadığı yazar, dilerim başlık altını okur :)
  • gerizekalı bir aktroll. engelleyin geçin.