• ak troll müdür falan bilemem de dota 2 başlığının anasını sikmekte beis görmeyen bir maldır kendisi.
  • şahsımı hem aktroll olarak ilan etmiş hem de mesaj engeli koymuş. ekşisözlük suserleri sağolsun kendisinin sakat olduğunu anlamış bulunuyorum.
  • aktrolldur.
  • foyası ortaya çıkan troll . eee nasıl oluyormuş adam fişlemek?
  • akp'li trol yazar. gerçek trollerin tespitini engellemek için dezenformasyon yapıyor. akp lehine propaganda yaptığı için tavsiye etsem yanlış olurdu ancak yaptığı dezenformasyon ve iftira nedeniyle başlıklarını engelledim, herkese tavsiye ederim.
  • desteksiz ve sebepsiz yere insanları fişleyemek gibi bir zararlı alışkanlığı olan şahıs. enteresan bir şekilde mesaj alımını da kapatmış. şahsi mesele söz konusu da değil. enteresan.
  • (#78922344) iq yoksunu ağır ırkçı. serena lie karşılaşsa dizlerine çöküp özür diyecek tıynette biri gelmiş bok çukuru ülkesinden dünyanın en önemli tenis figürüne ırkçı yazılar yazabiliyor. keşke kendisini görseydik ve ari suratına sıçabilecek fırsatımız olsaydı.
  • #72855926 ile beni de aktroll ilan etmiş yazar. hangi entry yüzünden aktroll olduğumu bilemedim, ama sanırım kendisi komik olmaya çalışan bir yazar.
  • sözlükten atılması gereken yazarcık. sen kimsin milleti fişliyorsun? bi de amacım kimseyi fişlemek değil yazmış. ezik!
  • bazı yazarların kendilerini mağdur ettiğini düşündüğü bir yazar. *

(bkz: #72603761)
hesabın var mı? giriş yap