şükela:  tümü | bugün soru sor
  • çok ilginç olaylara gebe oyun.zamanında boktan bir takımla oynarken* o zamanın efsane golcülerinden roy makaay bombasını patlatmıştım.adamı aldıktan 1-2 gün sonra bir mesaj gelmişti.mesajda "makaay,dead,car,accident" gibi kelimeler vardı.o zamanlar daha çocuk olduğumdan bu cümleyi bile zor anlıyordum.aslında inceden anlamıştım ama böyle bir şey tahmin etmiyordum.emin olmak için sözlükten ordan burdan baktım adam ölmüştü lan.bildiğin trafik kazası geçirmiş ölmüş adam.dünyanın parasını vermiştim hepsi çöpe gitmişti.ben de anneme helva yaptırıp yemiştim bunun üstüne.*hala unutmam bu olayı.bu da böyle bir anımdır.

ayrıca bu oyunun statü sembolü de no 9'dur kesinlikle.
  • balabanov en iyi stoper, pandilovski en iyi sol açık, bergani en iyi forvettir bu oyunda.

beynin tozlu rafları editi: genç terry, ronaldinho, joe cole, owen, ferdinand bayağı gelişiyorlardı. ayrıca zidane gibi yaşlı yıldızları takımınıza alıp futbolu bıraktırırsanız futbolu bıraktıktan sonra alt yapınızdan genç olarak çıkıyorlardı.

tozlu raf editi 2: uzun vadede para kasmanın yolu statı büyütmekten geçiyor. benim zamanında 1milyon kişilik stad yapmışlığım vardı. maç başına 20milyon pound gelir geliyordu. maç olunca şehir boşalıp stada gidiyordu
    ayrıca sezon başı kombine satışları için maksimum kapasite verin ve kombine fiyatını yüksek tutun. tam fiyatı hatırlayınca editlerim.
  • torrentten bulduğum ancak malesef sürekli oyundan attığı için oynayamadığım nostaljik oyun. keşke bir çözümü olsa.
    edit: lan ne çok seveni varmış. i love sözlük.
  • nostaljiye bayıldığım için az önce indirmeye başladığım oyun. win 7'de çalışır umarım.

yetim oyundu bu biraz. akranlarım cm'lerle boğuşurken ben en fazla bundan zevk alıyordum. kıymetini bilene güzeldi.

gelsin balabonov'lar, bergani'ler.
  • vakti zamanında playstation'da bolca oynadığım, yamulmuyorsam playstation için çıkan tek menejerlik oyunu. bu oyunda sadece premier league vardı, ea sports daha sonra başka ligler de ekleyerek fifa manager serisini geliştirdi. tabi hiçbiri bi cm veya football manager serisi tadı vermedi, hala da vermiyor o ayrı.

edit: the chosen1 sağolsun uyardı, lma manager da varmış playstation'da.
  • oyunculara transfer ekranında ev, araba filan önerilebiliyordu. amk herifler bunu 2001'de yapmıştı. bundan aldığım dadı bi' tek almanlıktan aldım şu hayatta.
  • bunda ökkküüüzzz gibi stad dikebiliyordunuz ve bu aşamaları da seyredebiliyordunuz. bu bakımdan güzeldi ama başka pek bi güzel yanı aklımda değil.
  • abimle bir günlüğüne playstation kiralayıp, o gün boyunca oynadığımız efsane oyun. tabi elimizde memory card olmadığı için her playstation kiraladığımızda aynı takımla aynı oyuncuları alıp, aşağı yukarı aynı başarıları elde ederdik. sonraları playstation edindik lakin bu oyunu bir daha bulamadık. playstation edindikten sonra alex ferguson's player manager ve lma manager favori playstation oyunlarımız olmuştu ve memory card'a deliler gibi kaydederdik. o zamanlar çok güzel zamanlardı.

edit: diğer iki oyunun cd kapakları için:

alex ferguson's player manager

lma manager
  • zamanında oynadığım enfes oyunlardan biri. gerek bir manager olarak yapabildiklerin olsun, gerek oyuncuları, oynanabilirliği, menüleri, hedesi hodosu her şeyi tadından yenilmezdi. sattığımız kombineler, kurduğumuz stadlar... yetiştirdiğimiz oyuncular. tapardım oyuna. oldu olacak söyleyeyim, en sevdiğim liverpool'du burda.
  • kesinlikle bir dönemin efsane futbol menajerlik oyunu. üstünden 11 yıl geçmesine rağmen ben bugün bile bu saate kadar oynuyorsam bu oyun efsanedir.