şükela:  tümü | bugün
 • hızlı ve öfkeli film serisinin 8.'sinin resmi adı. 14 nisan 2017'de vizyona girecek. filmin kötü adamı* charlize threon.

  https://www.youtube.com/…e9ttfg9wm&feature=youtu.be
 • seriyi olduğu gibi filmlerin adlarını da uzattıkça uzatıyorlar. bir ara kısalttılar, şimdi gene "of", "of the"lı eklere geri dönmüşler. o kadar çok film çektirdiler ki artık ne isim vereceklerini şaşırdılar. daha 2 film çekecekler. e 1 milyara yakın hasılat elde ederlerse bu dandik seriyi uzattıkça uzatırlar tabii. bu filmi charlize için izlerim. başka da nedeni yok. zira hiçbir zaman bu serinin müptelası olmadım, halen de ilk 6 filmi izlemiş değilim.
 • resmi fragmanı yayınlanan film.

  https://www.youtube.com/watch?v=jwmkrevya_m
 • yayınlanan fragmana bakılırsa yine çöp bir film olacak. fast and furious filminden başka her şeye benziyor.
 • paul walker'ın ölümünden sonra bitmesi gerektiğini düşündüğüm* ama hala devam eden the fast and the furious serisinin yeni üyesi.

  fragmanı izledim, konuyu şimdiden yazıyorum. charlize theron'un oynadığı karakter dom'a kardeşi, yeğeni ve brian üzerinden şantaj yaparak bütün takımı sattırır, filmin sonunda da bir şekilde main villain'ı ekarte edip ekibe geri döner.

  ilk filmden beri şöyle aileyiz böyle aileyiz diye geçinen dom'a arkadaşlarını, brian ve mia haricinde hiçbir şey sattıramaz aha yazıyorum buraya, film çıktıktan sonra editlerim.

  izledim geldim editi :

  --- spoiler ---

  mia ve brian yerine elena ve dom'un çocuğu üzerinden şantaj yapılmış. konuyu doğru tahmin etmişim ama karakterler yanlış, olsun o kadar.

  ayrıca ; adam eliyle torpido itti ya lan.

  --- spoiler ---
 • (bkz: sıçtık sıvıyoruz)

  tokyo drift ve fast five bu serinin en elle tutulur filmleriydi. en son filmde ise izleyiciyle taşak geçtiklerini düşünmüştüm baya. sırf aksiyon adına o kadar mantıksız sahneyi izlemekten midem bulandı resmen.

  şimdi de kötü adam toretto olmuş. 8 film boyunca ''aile her şey, aile, aile'' diye ağlayan adam bir anda bütün ekibi satıyor. yani bu senaryoları yazarken ne düşünüyorlarsa artık. belli ki akıllarında olan tek şey para.

  azalarak bitmesini umduğum film serisi.
 • jason statham'ın nasıl bir konuda yer alacağı merak uyandıran ve serinin aynı zamanda michelle rodriguez vs charlize theron kapışmasına sahne olacak 8. filmidir.
 • filmin tamamını gösterseydiniz mk. böyle fragman mı yayınlanır?

  gözüm paul walker reizi arayıp durdu.
 • kanımca 5. filmden sonra, serinin en iyi senaryosuna sahip olacak filmdir. belli ki fragmanda gösterilenden çok daha fazlası var, çünkü kaliteli filmlerin fragmanları feyk atmak konusunda uzmandır.
 • baktılar ki shaw'dan villain olmuyor bunları hacamat edecek, karaktersiz dom'dan 2013 dodge charger srt gorunumlu villain yaratalım, shaw için de daha önce dom ve roman'da yapıldığı gibi 'polise yardım eden suçlu'culuk oynayalım demişler. seri 9-10 diye devam etmezse dom '70 charger olur sonunda ama du bakali nasi olcek, diye izleriz yine. fragmandan kapsamlı değerlendirmek zor ve önyargılı olmak çok kolay. ama şu bir gerçek ki seri amatör yarışçı ruhundan gişe kovalayan ucuz aksiyona evrildi. seri doğal olarak ikiye bölündü zaten.