şükela:  tümü | bugün
 • kate winslet, emma stone ve olivia colman'ın görüşmelere başladıkları yorgos lanthimos'ın yöneteceği drama. kraliçe anne zamanlarına gideceğiz.

  edit: kate winslet projeden ayrıldı. yerine rachel weisz geldi.
 • lanthimos'un ucuncu kez dunyaca unlu oyuncularla calisacagi filmi olacak. the lobster iyiydi, hostu, guzeldi ama yonetmenin kendi ulkesinde kendi ozgunlugunde filmler cekmeye devam etmesini isterim sahsen. cunku kendi dilinde ve ulkesinde cektigi filmler halihazirda basarili bir film olan the lobster'dan cok cok daha iyiydi, gerisini siz dusunun.
 • yorgos lanthimos'un planlanan biyografisi. emma stone, rachel weisz, nicholas hoult kadrodan isimler.

  her eve imdb
 • teaser'ı bile sıkıcı yaz sezonunu şenlendirmeye yetmiştir. ingiltere vizyon tarihi 1 ocak 2019 olarak açıklandı.
 • teaserini izlediğimde görüntü ve sanat yönetimi iyi iş çıkarmış diyebileceğim yorgos lanthimos filmi.
 • the killing of a sacred deer'da gerim gerim gerilmiştik, kimse tanrım dememişti.
  arasız molasızlıkta zırt diye pırt diye işemeye gidenlerin perdeye yansıyan koca kafalarından, veriimportıntpörsınların salon kapısının eşiğinde ve koltuklarında dünyanın sonu gelmeyecek temalı telefon konuşmaları ve yazışmalarından, deri ceketi sırtına geçirince çükünün kalkacağını sanan ergenlerin apışaralarında açtıkları kutu biralardan ve dışarısı sanki otuz sekiz dereceymiş gibi salonun havalandırmasını eksi ona ayarlayıp ağzımıza yüzümüze üfleyen sinema salonunun saygıdeğer işletememe kafasından gerim gerim gerilmiştik. herkes tanrı'yı unutmuş.
  giorgos lanthimos'un yeni filmi, kendi filminin izlendiği böyle bir salonda geçecekti, elimizi sıkarak söz vermişti.
  sözünü tutmadı.
 • fragmanından anlaşılabildiği kadarı ile önceki fimlerine göre çok daha farklı bir dokuda olacak filmdir. nicole kidman'dan sonra hollywood'un bu döneminin neredeyse en ünlü oyuncularından emma stone ile çalışmayı tercih etmiş. lanthimos her filmi ile bizi kendine hayran bırakmaya devam ederken umarım emma abla yüzünden bu döngü kırılmaz diyorum. hollywood yapımı her filmde rol aldığından artık yolda görsem şaşırmayıp kafamı çevireceğim kadar alıştım zira kadının yüzüne.

  ama olsun emma stone'a rağmen içimiz içimize sığmıyor. bir an önce izlemek istiyoruz.
 • bugün iyi hazırlanmış yeni bir posteri daha yayınlandı filmin.
 • 75. venedik film festivali'nde jüri büyük ödülü'nü kazanmış olan film.
 • filmekimi 2018 kapsamında bilet bulamadığım yorgos lanthimos'un son filmi.

  48 film arasında en çok izlemek istediğim filme bilet bulamamak beni derinden yaraladı.

  tabii ki filmekimi'nden sonra izleyebilirim. şimdilik başka sinema listesinde gözükmese de ileride eklenebilir. fakat ben daha erken, festival kapsamında izlemek istiyorum.

  bilet almış olup da gidemeyecek olan sevgili arkadaşlardan ricam bana ulaşmaları. satın alırım bileti hem yanmamış olur.

  saat, gün fark etmeksizin her seans bana uyuyor. şimdiden teşekkürler.