şükela:  tümü | bugün
 • boksör micky "irish" ward'ın hikayesini anlatacak olan filmde oynarsa brad pitt, esas oğlan mark whalberg'in ağabeyi/antrenörü rolünde olacak. kanımca brad pitt "(rumored)" görünse de oynar bu filmde, konusu itibariyle oscar'a yakın duracak bir film gibi, tabii henüz yorumlar için erken.

  edit: darren aronofsky ve brad pitt maalesef ayrılmışlar filmin kadrosundan. mark whalberg ve christian bale ne kadar taşıyabilecekler senaryoyu göreceğiz.
 • (bkz: tie fighter)
 • antrenör rolünde christian bale'i izleyeceğimiz, 2011'de gösterime girmesi beklenen film.
 • 2010 yılında gösterime girmesi planlanan robocop ile uğraşan darren aronofsky'nin isminin geçtiği diğer projenin adı the fighter. boksör "irish" micky ward'un hayatının beyaz perdeye uyarlamasında boksörü canlandıracak isimin mark wahlberg olacağı açıklanmıştı. kardeşi dicky'yi canlandıracak kişinin ise bradd pitt olacağı konuşuluyordu fakat 21 nisan itibariyle darren aronofsky'nin projeden çekildiği açıklandı. ayrıca kadroya christian bale ve david russell eklendi. yani aronofsky yönetmen koltuğunu david russell'a devretti diyebiliriz.

  projede yapılan değişiklikler bununla da sınırlı değil. christian bale'in katılımıyla birlikte mark wahlberg'in canlandırması planlanan micky ward karakteri de bale ve wahlberg'den birine verilecek, henüz netleşmemiş. sanırım aronofsky'nin projeden ayrılmasının nedenleri arasında bu kadar karmaşa ve plansızlık da büyük yer kaplıyordur.

  bir detay daha vermek gerekirse mark wahlberg, yönetmen david russell ile üçüncü kez çalışma fırsatını yakalamış durumda. aslında russell bu şansı üçüncü kez yakaladı desek daha iyi olur. bu ikili, three kings ve izlediğim en berbat filmlerden biri olan i heart huckabees'in ardından the fighter'da da aynı takımda.

  filmin konusuna gelirsek; kardeş ilişkileri, suç, uyuşturucu gibi konuların yoğunluğunda bir boksörün sıfırdan zirveye tırmanışının işleneceğinden bahsediliyor. 2009 temmuz ayında işe başlanması planlanıyor. gösterim tarihi ise 2011 olarak planlanmış ancak bu projede planlara sadık kalındığını söylemek pek mümkün değil.
 • filmde uyuşturucu bağımlısı bir antrenörü oynayacak olan christian bale; rolü için yirmi kilogram vermiş. bu kilo alıp-vermelerden sağlığı bozulacak yakında.

  http://www.filmofilia.com/…11/the-fighter-photo.jpg
 • christian bale gibi bir faktör için sabırsızlıkla beklenen film.
 • --- spoiler ---

  bu aksamki 3 seansindan 2si sold out oldu. ama malesef uzulerek soyluyorum benim beklentilerimi karsilamadi. sinema salonundaki "little rocky"gulu$melerini soylemiyorum bile.

  --- spoiler ---
 • belki bir rocky olmayacak ama beklentilerimizi istediğimiz kadar şişirelim sinemada ring görmeyi sevenlerin mutlu ayrılacağına inanmak istediğim film. 2010'a damgasını son dakikada da olsa vurur, kral film listesine de girer.

  izledikten sonra gelen edit: mark walberg'ün çılgın atacağını düşündüğüm dövüş sahneleri beklediğim icin büyük hayal kırıklığına ugradım ama bu kötü film demek değil. sadece beklentinizi boks üzerine yoğunlaştırmayın derim.
 • fragmanını izledim. christian bale gene manyamış. çok çıta üstü bir adam hakkaten...
 • christian bale'in harika oyunculuğuyla damga vurduğu güzel bir film. bazı kısımlarda amy adams'ı çirkin göstermeye baya kasmışlar ama pek başarılı olamamışlar. 8/10.

hesabın var mı? giriş yap