• çekileceği duyurulan serinin dördüncü filmi..... ikinci bölümü de yöneten david r ellis yönetecek...
  • açılış sahnesinin yarış pistinde geçeceği açıklanan film. arabalar birbirlerine girip izleyicilerin oturduğu tribüne dalıyor ve olanlar oluyor.
  • serinin ilk filmi uçak kazasıyla, ikinci filmi trafik kazasıyla, üçüncü filmi ise tren kazasıyla*başlıyordu. dolayısıyla bir dördüncü film çekilecekse bu da gemi kazasıyla başlar, böylelikle ulaşım sektöründeki bütün kazalara bir gönderme yapılır diyorduk. ama daha önce bu senaryo kullanıldığından mütevellit* yarış kazasıyla başlamayı uygun gördüller besbelli.
  • fragmanından görüldüğü kadarıyla 3d olarak gelecektir. 2d halinde bile bu kadar gerebilen bir film, 3d olarak bizi ne hale getirecek acaba..

http://www.youtube.com/watch?v=nqvxu09pkqu
  • taglinerest in pieces şeklindedir*
  • son durak serisinin sonuncusu olarak sinema ekranlarında bizi 3 boyutlu olarak karşılayıp gerilim kat saysınıda içimizde 3 kat fazla hissediceğimizi düşündüğüm film.
  • türkiye galası kanyon'da yapılacak olan gerilim filmi.
  • bir sevgililer günü katliamı filmi bile 3d olarak epey keyif vermişse bu film de 3 boyutun hatrına bile olsa epey eğlendirecektir. fragmandan felan dikkat edilirse özellikle 3d'nin nimetlerinden yararlanmaya göre şekillendirilmiştir sahneler. misal ice age 3 böyle değildi. o 3d olmasa da iyiydi sonuçta ama 3d hatrına pek bir nimeti yoktu.
  • bu serinin son filmi olması sebebiylen izleme gafletinde bulundum. fakat ilk 30 dakikasından sonra üç boyutlu ekşınlar bile sizi tutamıyor , gerilmeyi geçtim film arası olmayan filmde darallar geliyor. hani büyük beklentilerim yoktu lakin bu kadar mı yayvan bir film olur. adamlar özel efekte kafayı patlatıp herşeyi es geçmişler. deja-vu'larla filmin 20 dakikasını tekrar tekrar izlettirip "amanin ne kadar heyacan verici " dememizi isterik tavırlarından pek hoşlanmadım. yok başta ki fragmanlarda daha çok adrenalin salgıladım ama kıçından kalın bağırsağının fırlamısını filan hiç heyecan verici değildi. tek artısı son olması onun verdiği güvenle "oh çektim " öyle avuttum kendimi.
hesabın var mı? giriş yap