şükela:  tümü | bugün
 • çekileceği duyurulan serinin dördüncü filmi..... ikinci bölümü de yöneten david r ellis yönetecek...
 • açılış sahnesinin yarış pistinde geçeceği açıklanan film. arabalar birbirlerine girip izleyicilerin oturduğu tribüne dalıyor ve olanlar oluyor.
 • final destination serisinin 3-d olarak sinemara gelecek olan yeni filmi. my bloody valentine 3d ile slasher filmlerinin ne kadar eglenceli bir sekilde 3 boyutlu olarak yansitildigini gordukten sonra, havada ucusuan nascar arabalaridan da ayni keyfi alacagizdir sanirim. agustosta.
 • fragmanından görüldüğü kadarıyla 3d olarak gelecektir. 2d halinde bile bu kadar gerebilen bir film, 3d olarak bizi ne hale getirecek acaba..

  http://www.youtube.com/watch?v=nqvxu09pkqu
 • son durak serisinin sonuncusu olarak sinema ekranlarında bizi 3 boyutlu olarak karşılayıp gerilim kat saysınıda içimizde 3 kat fazla hissediceğimizi düşündüğüm film.
 • türkiye galası kanyon'da yapılacak olan gerilim filmi.
 • bir sevgililer günü katliamı filmi bile 3d olarak epey keyif vermişse bu film de 3 boyutun hatrına bile olsa epey eğlendirecektir. fragmandan felan dikkat edilirse özellikle 3d'nin nimetlerinden yararlanmaya göre şekillendirilmiştir sahneler. misal ice age 3 böyle değildi. o 3d olmasa da iyiydi sonuçta ama 3d hatrına pek bir nimeti yoktu.
 • bu serinin son filmi olması sebebiylen izleme gafletinde bulundum. fakat ilk 30 dakikasından sonra üç boyutlu ekşınlar bile sizi tutamıyor , gerilmeyi geçtim film arası olmayan filmde darallar geliyor. hani büyük beklentilerim yoktu lakin bu kadar mı yayvan bir film olur. adamlar özel efekte kafayı patlatıp herşeyi es geçmişler. deja-vu'larla filmin 20 dakikasını tekrar tekrar izlettirip "amanin ne kadar heyacan verici " dememizi isterik tavırlarından pek hoşlanmadım. yok başta ki fragmanlarda daha çok adrenalin salgıladım ama kıçından kalın bağırsağının fırlamısını filan hiç heyecan verici değildi. tek artısı son olması onun verdiği güvenle "oh çektim " öyle avuttum kendimi.
 • diğer filmlerle aynı gidişata sahip hiç bir sürpriz içermeye baştan sona tahmin edilebilir bir senaryoya sahip film. bu filme giderken de bunu herkes tahmin ediyordur zaten. bu filmi izletecek olan 3d olması.. evet ilk başlarda oldukça etkili olabiliyor bu 3d efektler, böyle bi sıçratıyor insanı yerinden.. ama bi süre sonra adapte oluyor insan ve atık o kadar gerilmemeye başlıyorsunuz.

  --- spoiler olabilir de olmayabilir de ---

  3d efektler daha etkileyici olsun diye ölüm sahneleri alabildiğine kanlı çekilmiş. patlayan kafalar, borudan fışkıran iç organlar, oyulan gözler fln bol miktarda mevcut. hatta 3 boyutlu bir sex sahnesi bile mevcut. (bence porno sektöü de 3d'ye geçiş yapabilir yakında, prim yapar)

  --- spoiler olabilir de olmayabilir de ---

  sonuçta sadece 3 boyutlu birşeyler izlemek için gidilebilecek bir film. korkunç değil ama eğlenceli diyebilirim. ve kan tutanlar varsa pek uzun süre dayanamayabilirler...

  ama bu artık son durak olmalı, bir "son durak 5" çekilirse, değil 3d, 6d olsa gidilmez...