şükela:  tümü | bugün
  • tangerine filminden tanıdığımız sean baker 'in yönettiği 2017 yılı yapımı amerikan filmi. merakla bekliyoruz.

http://www.imdb.com/…tle/tt5649144/?ref_=fn_al_tt_1
  • cannes izlenimlerinden sonra bu yılın en merak ettiğim filmlerinden biri oldu. ödül sezonuna damga vurur mu bilemem ama benim için bu yıl american honey, divines etkisi yaratacak gibi duruyor.
  • duz yorumlayan adam geldi, acilin:

film guzel. motelde annesiyle yasayan bir minik kiz ve arkadaslarinin hayati uzerine kurulu bir hikaye. ben dafoe ismini gorunce girdim izledim sinemaya. iyi oynamis abimiz.

filmin sonuna * dogru gicik tuttu ve milleti rahatsiz etmeyeyim diye disari ciktim 2 oksurdum geri geldim. yerime oturdum veeee hop! casting... bitti ulan film. pat diye. bu da spoiler degildir artik.

neyse... izleyen biri varsa son 20-30 saniyeyi ozel mesaj ile anlatsin lutfen sevgili suserlar.
  • "amerikan ruyasi"nin hollywood'un gostermedigi yonlerini gosteren, cocuklar etrafinda kuruldugu icin insanin icini isitan, icten ice de yuregini burkup derinden etkileyen, icinde bir takim olaylar olsa da olaydan cok durum filmi.