şükela:  tümü | bugün
  • link güzel hearthstone yayınları yapan insan. twitch.tv izleyenleri için, hearthstone sevenler için tavsiye edilir.
  • gerek yayınları gerek chati oldukça güzel olan genelde ladder takılan control warriorla özdeşleşmiş en iyi türk hearthstone yayıncılarından biri. arada yaptığı yolo arenaları izlemesi de ayrı zevkli. hearthstone seven insanlar için kanalına göz atmalarını öneririm.
  • türk twitch streamerı.overrated yayıncılardan bir diğeri.enayi söğüşleyerek iyi para kaldırmaktadır.olumsuz eleştiriye tahammülü yoktur.chatine kötü bir şey yazarsanız adamın götünü yalayan ergen mod tayfası tarafından anında banlanırsınız ve çok büyük bir iş başarmışlar gibi 'ne güzel banladık wohoo' yapılır.
  • enayi söğüşlüyor mu bilmem ama ben kaliteli yayın yapan her türk streamera bağış yaparım bu koça bağış yapmadım. fena da oynamıyor ama bir üsten bakma havası var gibi geliyor bana ve çok sigara içiyor.
  • en kaliteli hearthstone yayınını yapan streamer.

edit: şu an yayında sözlük muhabbeti dönüyor ve ben izliyorum. samimi çocuk. para yatırın adam!
  • bana göre "donation goal" olabilecek şeyler vardır, adam "içmeye para yok" diye goal oluşturmuş, geyiktir değildir orasını bilemem ama ben böyle bir şey yapmış adama "iyi streamer" demem.
  • utku can koç
    u. can koç
    uçan koç = the flying ram
  • hearthstone yayınlarıyla kendini bizlere tanınmıştır yaptığı yayınlarda 300-500 arası izleyici toplamaktadır

(bkz: super massive)in hearthstonea katılmasında öncülük etmiştir ve diğer profesyonel hearthstone oyuncularının aksine takımdan az da olsa bir miktar para almaktadır. bunun önemini ve diğer takımlarında oyuncularına para vermesi gerektiğini yayınlarında bolca vurgulamaktadır.

twitchteki troll ve zararlı izleyici kitlesini kendinden başarıyla uzak tutmuş ve tutmaya devam etmektedir. abonelerinin hatta ve hatta diğer büyük twitch yayıncılarının chatinde banlandığına ** şait olmak mümkündür. chatte utku henüz nickinize aşina değil ise yanlış anlaşılacak espiriler veya yorumlar yapmamak en iyisidir. aksi taktirde banlandıktan sonra içinizdeki öfkeyi kusmak için utkuyu diğer yayıncıların chatinde araken bulursunuz kendinizi.

samimi yayıncı beklentisi enseye tokat g.te parmak olanlar tarafından samimiyeti, açtığı bağış hedefleri bolca yargılanır. oysa kemik izleyici kitlesi samimiyetin farkındadır. yayıncılığı bir iş olarak görüp hayatını bu şekilde geçirir. ah birde türkiyedeki teknoloji firmaları bot ile izleyici kasan ve izleyici kitlesi 10-12 yaşındaki youtube kanallarının view sayılarına takılmayı bırakıp twitchdeki kemik kitleli yayıncılarda olan potansiyeli görmeye başlasada bizde bu tür yayıncıların ekonomik hayatları hakkında endişelenmeyi biraz azaltasak

bolca hearthstone oynamasına karşın bir çok başka oyun yayınıda yapmaktadır*
    bunlardan bazıları
    (bkz: witcher 3)
    (bkz: overwatch)
    (bkz: worms)

ayrıca talk show yayınları efsanedir ve kaçırılmaması gerekir
  • şebeklik kusmadan kaliteli yayın yapan nadir streamer'lardan.
  • kendisiyle yüzyüze tanışma fırsatı bulduğum emekli hearthstone oyuncusu. artık kendini gwent başta olmak üzere başka oyunlara vermiş durumda. çoğu zaman da yayında ne oynayacağına karar veremeyen zaat. internet sıkıntım hallolduğunda yayınlarını izlemeye devam edeceğim yayıncı.

not: gwent oynamıyorum ama bu adamı izlemeye değer.