şükela:  tümü | bugün
 • yapımcıları arasında lewis hamilton, novak djokovic, arnold schwarzenegger, james cameron gibi isimlerin bulunduğu,

  bitki tabanlı beslenmenin olayını, faydalarını anlatan 2019 model belgesel / film.

  henüz izleyemedim ve türkiye'de de gösterime girecek mi emin değilim ama ilk edindiğim izlenim, vegan beslenme anlayışının temelindeki et yemenin kötü bir şey olmasını anlatmaktan çok bitki yemenin iyi bir şey olmasını anlatmaya yoğunlaşmışlar gibi.

  trailer'ı izleyince boğa gibi heriflerin sadece bitki bazlı beslendiğini görmek çok şaşırttı beni.

  merakla beklenmekte.

  trailer
 • artık dijital platformlarda yayında olan film.

  sadece oyun değiştirmekle kalmayıp beslenmeye, performansa, güce ve hayata bakış açımızı da değiştirecek bir yapım olmuş.

  şunu anlıyoruz: sadece bitki temelli beslenerek en güçlü, en hızlı, en dayanıklı olabiliyoruz. damarlar açık, kan rahatça akıyor, beyne oksijeni taşıyor; dolayısıyla zeka da pırıl pırıl.

  evet, beslenmeyle ilgili bildiklerinizi unutmaya başlasak iyi ederiz.
 • sabah 8 yumurta, öğlen ve akşam yarımşar kilo hayvan ölüsü yiyerek kendilerini sağlıklı gören insanlar için şok etkisi yapacak harika belgesel.
 • kendisinin de diyetisyeni olan vegan diyetisyen kevser başkara'nın şuradaki instagram gönderisine göre vegan boksör ünsal arık da yer alacakmış belgeselde ama ufak bi aksilik sonucu olmamış.
 • netflix’de gösterilen şahane belgesel. sporcular, erkekler başta olmak üzere herkes izlemeli.
  guinnes rekorlar kitabına girmiş dünyanın en güçlü adamı bir vegan. kafanıza takılan her konuda profesyonel sporcular, bilimadamları, araştırmacılar konuşuyor. mutlaka izlenmeli