• dizinin başından beri güçlerini adam gibi kullanabilen bir karakteri ilk defa son bölümde gördük. bir xavier olmasada harika iş çıkardı. bu kızlar polaris, marcos gibi sünepeleri bile tokat manyağı yapar.
  • bu diziyi şu kafada yapmışlar
    (s=(bkz: senarist))
    (y=(bkz: yapımcı))
    s= abi bir dizi yapalım. x-menin çakması olsun. magnetoyu kız yaparız. hatta magnetonun kızı yaparız. jean'i oğlan yaparız (ikisininde telekinetik güçleri çok fazla) birde üçüz telepat ekleriz. zaten başka mutant yok ki.

y=aynen. zaten x men diye kakalarız. herkes izler. bir iki görsel efekt koyarız. nolacak ki. sürümden kazanırız
  • magneto=polaris olmuştur. magneto'nun kızıdır.
    jean grey=andy olmuştur. kız kardeşi ile el ele tutuşurlar çok güçlü enerjiler salarlar.

dizi çok vasattır. oyunculuklar, senaryo ve yönetmen berbattır. koskoca x men temalı bir diziden çok daha fazlası beklenirdi. efektler bile yetersiz ki çoğu mutant zaten efekt kullanılacak özelliklere sahip değil. dizi bir basit ama son bölümü güzeldi. vasat ama ehhh. boş zamanınız varsa izleyin.
    5 üzerinden 2.5 verilir
  • hayal ettiğim gibi çıkmayan dizi, büyük bir x-men hayranını üzdünüz gençler.. ayrıca sana da yazıklar olsun bryan singır!
  • 40 dakikanın 30'u boş muhabbet, oyuncular da hayli kötü, olay örgüsü desem dönüp dolaşıp aynı şeyler oluyor.sırf x men sevdamdan dolayı devam ediyorum yoksa katlanılcak gibi değil.
  • bu tarz dizilere karsi tuhaf bir sempatim var oyunculuklar kotu efektler kotu seneryo kotu de olsa izlemekten kendimi alamiyorum..dizide bir marcos ve polaris varki --- spoiler ---

polaris bizim magnetonun kizi oldugu agir ima edildi
    --- spoiler ---
    tek izleme sebebim sanirim onlar..merakla bekliyorum neler olacak.
  • 2. sezon finali tek kelimeyle berbat.
    izlemeyi bırakıyorum hikaye o kadar kısırdöngü içine girdi ki o kadar x men evreninden uzak bir portre çizdiler ki yuh diyorum
  • daşşanı yediğim root için izlediğim ve 2. bolumu bitmek üzere olan dizi. amy acker'ım için person of interestten sonra hafif kaçmış
  • iptal edilen x-men dizisi.
hesabın var mı? giriş yap